27 Ekim 2016

Goldmaster Medisana Tansiyon Aleti Monsonu Garanti Kapsamında Kabul Edilmiyor...

3 yıl önce almış olduğum medisana kol tipi tansiyon aletinin görevini yerine getirememesinden dolayı, yetkili servisi olan Goldmaster üreticisine kargo yoluyla gönderimini gerçekleştirdim. 2 hafta geçtikten sonra bilgi almak için aradığım da aletin monsonunun patladığını ve değişmesi gerektiğini belirttiler. Lakin ücretli değişim olabileceği söylendi. Bende 10 garantisi olan bu ürünün bozulan akşamı için neden para talebinde bulunulduğunu öğrenmek istedim. Görüşmüş olduğum hanım efendi ve sonrasında mail yoluyla şikayet biriminden yapılan geri dönüşte monsonun sarf malzeme olduğu için bu parçaya garanti verilmediği belirtildi. Benim
anlamlandıramadığım bu ürünü alırken bir kutu içerisinde verilen parçaların bir kısmının garantide bir kısmının garanti kapsamı dışında tutulması hangi mantığa göre uygulanmış bir durumdur? Bu firmadan ve uygulamış olduğu politikadan dolayı şikayetçiyim.

İbrahim 2.320 Okunma

Cevaplar

  • Goldmaster Temsilcisi30 Ekim 2016

    Değerli Tüketicimiz; Manşon sarf malzemesi , yedek parça olarak işlem görmektedir ve garanti kapsamına girmemektedir. Manşonun arızalı olması kullanıcı hatasından meydana gelmektedir. Değişimi ücretli olarak yapılabilmektedir. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön