01 Ağustos 2017

Goldmaster Kütahya Merkez Servisinizi Esnaflığı Senelerdir Öğrenememiş Birine Vermişsiniz!

Kaliteli olduğunu düşünerek parasını düşünmeden GM-7147 model profesyonel şarjlı saç kesme makinesi aldım. Tıraş makinesini ilk defa kullanımdan sonra temizlemek için kesme başlığını çıkarttım (Kullanmadan önce kullanma kılavuzunda belirttiği gibi kesme başlığını gösterilen yerleri yağlamıştım ve tırnaklar sağlamdı). Tıraş sonrası temizlemek için çıkarttığımda resimde göreceğiniz gibi iç orta kısım, yanlarda bulunan tırnaklardan biri kırılmıştı. Müşteri hizmetleri beni Kütahya/Merkez servise yönlendirdi.

Servis senelerdir tanıdığım belli markaların servisliğini'de yapan esnaflığı iyi olmayan "A** K** " şahıslı kişiydi. Gittim durumu anlatamadan, kendini yanıltmadı, fevri sözler ve hareketlerle karşılık verdi, dükkan elemanlarıyla neredeyse beni dükkandan kovdu. Goldmaster mahsus mu böyle şahıslara servislik veriyorsunuz, bizleri sindirip, parçaya para ödeyelim diye mi?

Yaşar 2.363 Okunma

Cevaplar

  • Yaşar 12 Eylül 2017

    Şikayetimde gördüğünüz ürünümle ilgili sizden çözüm bekliyorum, böyle klişe cevaplar değil. Benim sorunumu çözün, kırılan parçanın bana servis aracılığıyla değil, direk yenisini benim adresime gönderin.

  • Yaşar 15 Ağustos 2017

    Sizin servisinize pek uyarı yapacağınızı düşünmüyorum açıkçası. Ayrıca sizin uyarı yapmanız benim sorunumu çözmüyor. Ben sizin servisinize bir daha gitmek istemiyorum. Şikayetimde gördüğünüz ürünümle ilgili sizden çözüm bekliyorum, böyle klişe cevaplar değil. Benim sorunumu çözün, kırılan parçanın bana servis aracılığıyla değil, direk yenisini benim adresime gönderin.

  • Goldmaster Temsilcisi12 Ağustos 2017

    Değerli Tüketicimiz, Şikayetiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Servisimize gerekli uyarılar ve işlemleri uygulanacaktır. En kısa zamanda müşteri memnuniyetiniz sağlanacaktır. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön