Goldmaster Hakaret Eden Servis Personeli!

Tuğba K. |

Goldmaster çanak-uydu alıcısı aldık. Rim Elektonik servisini aradık. Kuruluma 2 kez randevu aldık ama gelmedi . Bugün 10 civarı eşim teknik servise gittiğinde servisin kapalı olduğunu söyledi telefonla ulaşarak bugün çalışıyorlarsa kuruluma saat kaç gibi gelebileceklerini sordum. Konuşmama izin vermedi. Geleceğim saati sen belirleyemezsin dedi. Hakaret etmişim gibi. Gelmiyorum kuruluma dedi kapattı.

Sonra müşteri şikayet hattını aradım. Şikayetimi nereye ileteceğimi sordum. Telefondaki bayan buyurun dedi, ben konunun ortasına gelmişim. 2 den sonra arayın yemek molasındayız diyor. Acilen dönüş yapmadığınız takdirde tüketici mahkemesine giderek konuyu telefon kayıtlarıyla birlikte ileteceğimi beyan ederim.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuğba K.
  02 Eylül
  13:59

  malesefki kurulum için cumartesi arandık telefonu cevaplayasaya kadar kapandı geri döndüğümüzde başka adrese yönlendiklerini pazar günü kurulum yapacaklarını ilettiler pazar günüde sabah aradık bugün mutlaka gelicez denildi sonuç pazar günü tüm gün evde bekledik ne arayan oldu ne gelen hala devam ediyor sorunumuz

 • 02 Eylül
  13:26

  Değerli Tüketicimiz;

  RİM elektroniğin yaşattığı aksaklıklardan dolayı markamız adına özür dileriz. Servisimize gerekli uyarı ve işlemler yapılacaktır. Çanak anten kurulumunuzu gün içerisinde Gaziosmanpaşa servisimiz olan kardeşler elektronik yapacaktır.

  İyi günler dileriz.