Goldmaster Garantiye Yolladığım Kutunun İçeriği Eksik Geldi!

Mücahit Ö. |

Goldmaster pf 1001 cihazımın garantiye verdim ve garantiye verdiğimde içindekiler kısmını doldurarak kumanda adaptor anten elektronik çerçeve yazmış bulundum ve hepsini içerisine koydum ama cihaz bana geri geldiğinde adaptör ve kumandası yoktu. İlgiliyi arayınca kötü davranmasımı çabaları bize gelmedi dediler çıktılar.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mücahit Ö.
  22 Nisan
  11:45

  Kargocu firmaya firmaci kargocuya suç atiyor... .Olan tuketiciye oluyor... Gold master in hatası yok mu var icindekiler kismini okuyup kontrol etmeden alıyor ya da orada yazmiyorlat olan halka oluyor bir daha ne Goldmaster la ne de yurt içi kargoyla calisirim

 • 22 Nisan
  11:31

  Değerli Tüketicimiz,

  Kayıtlarımızı kontrol ettiğimizde bir önceki mailimizde de belirttiğimiz üzere kumanda ve adaptörsüz olarak ürününüz kayıtlarımıza giriş yapmıştır. Eğer elinizde yasal olarak bu parçaları gönderdiğinize dair bir evrak varsa tarafımıza göndermenizi rica ederiz. Kargodan gelen ürün tarafımıza bu şekilde girmiştir.
  İyi günler dileriz.

 • Mücahit Ö.
  22 Nisan
  11:20

  Kaybettiginiz urunun ben yenisini almaj zorunda kaldım bunun maduriyetinden bahseden yok

 • 22 Nisan
  10:56

  Değerli Tüketicimiz;
  Telefon ile görüşmeler dinlenerek sorumluları cezalandırılacaktır.
  Markamıza olan ilginizden dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

 • Mücahit Ö.
  22 Nisan
  10:36

  Urunu eksik vermenin hiç bir şekilde aciklamasi olmaz mail yolladım ama hala dönüş yapılmadı dun o numarayida aradım müşteri temsilciniz bir kufur etmedigi kaldı bir daha gold master i hayır kimse almasin garanti paranız çöpe gidiyor...

 • 22 Nisan
  09:20

  Değerli Tüketicimiz;
  Lütfen iletişim numaralarınızı ve şikayetinizi açıklamalı bir şekilde info@goldmaster.com.tr adresine mail atarak veya 0212 540 05 50’nolu telefon numarasından tarafımıza ulaşarak konu hakkında detaylı bir yardım alabilirsiniz.
  Teşekkürler.