Goldmaster Çıtkırıldım Ekran!

Süleyman K. |

Goldmaster mp4-312 4gb Mp4 player turuncu satın aldım. Özellikle reklamlarında spor yaparken kullanımı ön plana çıkarılıyor. Spor salonunda çalışırken 2 ya da 3 çalışma da da ekranda kırık bir çizgi belirdi. Garantiye gönderdim kullanıcı hatası 30 lira değişim parası ödeyip değiştirdiler ekranı. Dönüşte yine 3'üncü antremanı görmeden yine bizim çıtkırıldım ekran ortadan kırık görünüyor. Şimdi servise mail atıyorum. Bu durumun normal olup olmadığını?, tekrar yaptırsam -garanti verip vermeyeceklerini? Soruyorum cevap yok. Bu konuda yapılacak yasal bir işlem var mıdır?

Etiketler :

Gösterge-Panel-Düğme Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Süleyman K.
  02 Mart
  10:31

  Sayın yetkili, şu ana piyasada 79 TL satılan bir ürüne 30 lira onarım 10 lira kargo vererek bir kez onarım yaptırdım, 10 gün kullanmadan aynı sorunla karşılaştım, şimdi siz lütfeder gibi hızlı onarım ve fiyatta yardımcı olabileceğinizi (miktar belirsiz) söylüyorsunuz. Sizin ücretsiz onarım dışındaki hiçbir önerinizi kabul etmiyorum. 10 gün sonra yine kırılma potansiyeli çok yüksek bir ürüne tekrar ücret neden ödeyimki?

 • 02 Mart
  10:22

  Değerli Tüketicimiz;

  Ücretlendirme ve hızlı işlem konusunda yardımcı olabiliriz.
  İyi günler dileriz.

 • Süleyman K.
  02 Mart
  09:41

  Sayın yetkili \'\'onarımı konusunda yardımcı olunabilir\'\' ne demek açıkça yazabilir misiniz?

 • 27 Şubat
  15:36

  Değerli Tüketicimiz;

  Onarımı konusunda yardımcı olunabilir.
  İyi günler dilerz.

 • Süleyman K.
  27 Şubat
  13:38

  Sayın yetkili,
  nasıl bir yardım öneriniz var öğrenebilirmiyim?

 • 27 Şubat
  10:57

  Değerli Tüketicimiz;

  Cihazın ekran kırılması kullanıcı hatasından meydana gelen arızalar kapsamına girmektedir. Bu gibi bilgiler garantiyi kapsayan bilgiler içerisinde verilmektedir.
  Onarımı yapılan cihazın kırılmayacağı bilgisini hiçbir firma veya kuruluş vermez. Ancak sorununuzla ilgili yardımda bulunabiliriz.

 • 27 Şubat
  09:19

  Değerli Tüketicimiz,

  Ürünlerimiz piyasaya sürülmeden önce çeşitli kalite kontrollerden geçmektedir. Bir kalitesizlik veya ayıplı mal olayı söz konusu olmamaktadır.
  Kırılan ekranınızı ücretli olarak servislerimize başvurarak yaptırabilirsiniz. İyi günler dileriz.