Goldmaster Arızalı Ürün.

Ahmet K. |

01.09.2014 tarihinde İzmir Media Markt'den Gold Teknoloji Marketleri Ranger Plus uydu alıcısı aldım. Cihaz hızlı kanal geçişleri esnasında ses gidiyor ve TV dışarıda açıp kapadığım zaman ses düzeliyor ama sonra tekrar aynı arızayı veriyor.

Bu sebeplerden dolayı cihaz çeşitli sebeplerden dolayı elimde bulunan 5 adet Teslim Makbuzu ile ilgili firmanın teknik servisine gönderdim. Cihaz arıza görülmedi denilerek bana 5 kere iade edildi. Daha önce Digiturk'ün uydu alıcıları ve şu anda Next Star uydu alıcısı kullanıyorum arıza yok. 5 kere teslim makbuzu ile giden cihazın neden arızası bulunmuyor ve aynı arızadan gittiği için değişimi gerekmiyor. Acaba ben mi safım da cihazı kullanamıyorum.

Etiketler :

Yayın Kopma - Donma Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet K.
  26 Aralık
  20:16

  hala bir cevap bekliyorum. klasik cevaplarınızdan sıkıldım. arızalı ürününüzü istemiyorum ve satış sonrası olmayan müşteri hizmetinizi buradan yazacağım.

 • Ahmet K.
  15 Aralık
  20:16

  ya ben size şikayetimi yazıyorum. siz bana copy paste yapıyorsunuz. hazır cevap bunlar. eminim ki yazdığım şikayeti bile okumadan direk pc den hazır mesaj çekiliyordur. ben beş kere gönderdim. burada size üç kere yazdım. hep aynı cevapları veriyorsunuz. ara sıra virgül koyun noktanın yerini değiştirin de okuduğunuzu anlayalım. benim cihazın arızası neyse sizin arızada bu sanırım. beş kere gönderdim diyorum cihazı. yirmi kere mi göndercem. üç kere teknik servisi aradım cihaz sizdeyken. ama eminim ki bu mesajın cevabı da yukarıdaki gibi klasık bir cevap olacak:))) vallahi helal olsun size. topu meida markt e attınız onlara soyluyorum degısım ıcın sızı sız onları bakalım hakem heyeti ne karar verecek.

 • 15 Aralık
  13:33

  Değerli Tüketicimiz,  Öncelikle markamıza olan ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Ürününüzün iadesi tamamı ile ürünü aldığınız satıcı bayi / internet sitesi insiyatifindedir. Size daha detaylı yardımcı olabilmemiz için ürününüzü merkez servisimize göndermenizi rica ederiz. Cihazınızın arızası onarılamayacak bir arıza ise tarafımızdan değişimi sağlanacaktır. Merkez servisimizin bilgileri aşağıda sunulmuştur. En kısa sürede müşteri memnuniyetiniz sağlanacaktır.  Bakırcılar ve Pirinççiler organize sanayi bölgesi. Karanfil sok No:1 Beylikdüzü / İstanbul

  0212 540 0 550  Markamıza olan ilginizden dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz