15 Aralık 2014

Goldmaster Arızalı Ürün.

01.09.2014 tarihinde İzmir Media Markt'den Gold Teknoloji Marketleri Ranger Plus uydu alıcısı aldım. Cihaz hızlı kanal geçişleri esnasında ses gidiyor ve TV dışarıda açıp kapadığım zaman ses düzeliyor ama sonra tekrar aynı arızayı veriyor.

Bu sebeplerden dolayı cihaz çeşitli sebeplerden dolayı elimde bulunan 5 adet Teslim Makbuzu ile ilgili firmanın teknik servisine gönderdim. Cihaz arıza görülmedi denilerek bana 5 kere iade edildi. Daha önce Digiturk'ün uydu alıcıları ve şu anda Next Star uydu alıcısı kullanıyorum arıza yok. 5 kere teslim makbuzu ile giden cihazın neden arızası bulunmuyor ve aynı arızadan gittiği için değişimi gerekmiyor. Acaba ben mi safım da cihazı kullanamıyorum.

Ahmet 3.636 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 26 Aralık 2014

    hala bir cevap bekliyorum. klasik cevaplarınızdan sıkıldım. arızalı ürününüzü istemiyorum ve satış sonrası olmayan müşteri hizmetinizi buradan yazacağım.

  • Ahmet 15 Aralık 2014

    ya ben size şikayetimi yazıyorum. siz bana copy paste yapıyorsunuz. hazır cevap bunlar. eminim ki yazdığım şikayeti bile okumadan direk pc den hazır mesaj çekiliyordur. ben beş kere gönderdim. burada size üç kere yazdım. hep aynı cevapları veriyorsunuz. ara sıra virgül koyun noktanın yerini değiştirin de okuduğunuzu anlayalım. benim cihazın arızası neyse sizin arızada bu sanırım. beş kere gönderdim diyorum cihazı. yirmi kere mi göndercem. üç kere teknik servisi aradım cihaz sizdeyken. ama eminim ki bu mesajın cevabı da yukarıdaki gibi klasık bir cevap olacak:))) vallahi helal olsun size. topu meida markt e attınız onlara soyluyorum degısım ıcın sızı sız onları bakalım hakem heyeti ne karar verecek.

  • Goldmaster Temsilcisi15 Aralık 2014

    Değerli Tüketicimiz, Öncelikle markamıza olan ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Ürününüzün iadesi tamamı ile ürünü aldığınız satıcı bayi / internet sitesi insiyatifindedir. Size daha detaylı yardımcı olabilmemiz için ürününüzü merkez servisimize göndermenizi rica ederiz. Cihazınızın arızası onarılamayacak bir arıza ise tarafımızdan değişimi sağlanacaktır. Merkez servisimizin bilgileri aşağıda sunulmuştur. En kısa sürede müşteri memnuniyetiniz sağlanacaktır. Bakırcılar ve Pirinççiler organize sanayi bölgesi. Karanfil sok No:1 Beylikdüzü / İstanbul 0212 540 0 550 Markamıza olan ilginizden dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön