21 Ocak 2014

Goldmaster % 50 İndirim Kampanyası ve Ürün Fiyatı!

Axess ile Mtv ödemesi yapana %50'ye varan indirim olduğunu söylüyorlar fakat ürün fiyatları piyasa ile birebir aynı. Örnek olarak Goldmaster Micro-Silver HD PVR uydu alıcısının fiyatı Teknosa.com'da 179.90 TL indirim yaptık dedikleri sitede de. Aslında bu şikayeti Axess'e de iletmek lazım, onlar da bu düzene ortaklar. İndirim adı altında fiyatı şişirip piyasa ile aynı fiyata satmak hiç hoş değil.

B.ali 899 Okunma

Cevaplar

  • B.ali22 Ocak 2014

    Klasik bir cevap, heryerde fiyat aşağı yukarı aynı ise bu %50 indirim axess ile mtv ödeyene özel olmuyor, kandırmaca olarak düşünüyorum ben bunu çünkü axess ile ödemesem dahi daha ucuz fiyata farklı yerlerden aynı ürünü alabiliyorum. Bu arada kliksa da sizin indirim dediğiniz fiyatın da yaklaşık %20 altında fiyat var.

  • Goldmaster Temsilcisi22 Ocak 2014

    Değerli Tüketicimiz; Her firmanın finans birimlerine göre satış fiyatlarında farklılıklar göstermektedir. Örnek; Bir satış mağazasında Lcd televizyonun fiyatı farklı ise teknoloji marketlerinden veya web sitelerinde farklıdır. Kampanyamız doğrultusunda ürünlerimiz %50 varan indirimler ile satılmaktadır. Teşekkürler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön