01 Mart 2017
#7927825

Golden Rose Elemanlarınıza Nasıl Alışveriş Yaptırılmaz Kursu Mu Veriyorsunuz?

Bir Vejeteryan olarak deney yapmadığınız için ve kendi markamıza destek vermek adına ürünlerinizi kullanmaya başladım. Bir hafta evvel Ankara karanfil sokaktaki şubenizden alışveriş yaptım. Aldıktan sonra elemanlarınıza güvendiğim için poşete bakmadım ama eve geldiğimde 2 ürünün kullanılmış ürün olduğunu gördüm, neyse çokta sorun yapmadım.


Bugün tekrar mağazanıza başka alışverişlerim için gittim. Bakın arkadaşlarım "seninle geçinemeyen kimse geçinemez kıvamında son derece anlayışlı alışveriş yaptığım, bütün mağazaların elemanlarına anne şefkatiyle yaklaşan beni bile elemanlarınızın bir dövmediği kaldı, bir ürünle ilgili ikinci bir soru soramıyorsunuz, oflayıp puflayıp, kaş göz hareketleriyle resmen müşterinize mobing uyguluyorlar.


Özellikle hayatından bezmiş E** S*** elemanızın tavrı, ayrıca en basit bir mağazada görmediğim kadar çirkindi. Lütfen bu konu hakkında ilgilenmenizi istiyorum.

Lütfiye Lütfiye 1.480 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Lütfiye'nin Teşekkür Mesajı16 Mart 2017

    Golden Rose bölge müdürlüğünü kutlarım bu kadar naif bu kadar çözüm odaklı olabileceklerini düşünmemiştim. Bizzat aranıp özür dilenip hatta ayrıca çözüm için neler yaptıklarını anlattılar sonsuz teşekkürler İyi çalışmalar diliyorum.

  • Golden Rose Temsilcisi16 Mart 2017

    Merhaba Lütfiye Hanım, İlgili departmanımız konu hakkında gerekli çalışmayı yapmıştır Bilginize

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler