Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Golden Brokers ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

The Golden Brokers Paramı Alamadım

169
Nurettin
Nurettin 12 Kasım 2022 15:11
The Golden Brokers Paramı Alamadım
The Golden Brokers Paramı Alamadım

The Golden Brokers adlı firmada hesap açtım 3300 TL 174 USD gönderdim işlemler sonucunda 41 USD kâr yaptım 2500 TL zor zar büyük uğraşlar sonucunda çekebildim içeride 800 TL anapara 41 USD kâr kaldı. Bu fx şirketi para çekme istediğinizde iletişimi kesiyorlar. Bahane uydurarak scalp yapmak yoktu diyorlar baştan konuşmuş olsanız bile vs kısaca hesap açtırmak için yalvarıp yakaran A**k*** para çekme talebim olduğunda Ford föy patlatmak oyunlarına girdi ama beceremedi. Yapamayınca ödeme sorunu çıkardı. İletişimi kesiyorlar muhatap bulamıyoruz polis ve sosyal medya deyince dönüş yaptılar ve sınırlı çekim yapabildik.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
3
4 gün önce

Golden Brokers'a Ulaşamıyorum. Her Yerden Engellediler

Golden Brokers Firmasındaki Hesabıma ulaşamıyorum. WhatsApp'dan temsilci engelledi. Sabit hat numarasına ulaşılamıyor. Ayrıca Meta 5deki hesabıma giriş yapamıyorum. Tüm ulaşım yollarımı kapattılar. Hesabımda açık işlem var ve ciddi bir şekilde karda. Ama ben hem hesabıma ulaşamıyorum hem de herhangi...

profile
150
13 Şubat

Golden Brokers Destek İle İletişim, Şu Ana Kadar Sorun Yok!

Şirkete yaptığım başvuruya henüz bir yanıt alamadım. Ve şimdi işbirliğine nasıl devam edeceğimi bilmiyorum. Şimdiye kadar hizmetten ve iletişimden memnun kaldım. Durum ciddi olmasa bile çözülürse mutlu olurum, böylece iletişimin bir sorun olmadığını ve işe yarayacağını bilirim.

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Osman
Osman
 
The Golden Brokers Paramı Alamadım

Geçmiş olsun tek onunla kurtulmuşsun. Bizim 60 bin gitti 😒😒