28 Ocak 2014
Yorum Yap
#2262494

Gold Teknoloji Marketleri'nden Ürünler Hatalı Geldi

Gold Bilgisayar'dan büyük bir firma ve güvenilir olduğunu düşünerek 31643991 sipariş numarası ile internet sitesi yoluyla Samsung nx 300 fotoğraf makinesi satın aldım. Kargom sipariş tarihinden yaklaşık 2 gün sonra geldi ve içinden ürünle birlikte gelmesi gereken internet sitesinde marka ve modeli belirtilmiş olan çanta ve tripod yerine farklı bir marka ve modelde makineme uygun olmayan çok büyük ebatta çanta geldi.


Bende kuryeyle geri gönderdim. Bir cevap alamadığımdan 3 gün sonra müşteri hizmetlerini aradım ancak müşteri hizmetlerine ulaşmak çok mümkün olmadı ve sonunda ulaştım. Hala yanıt beklemekteyim. Bu hafta içinde de yanıt alamazsam tüketici mahkemesinde hakkımı arayacağım.

Hakan 78 Okunma

Cevaplar

 • Hakan17 Şubat 2014

  internetten aldığım ürünle birlikte gönderilen ürünler faklı gelince basit bir yanlışlık olarka değerlendirip firmayla iletişime geçtim ve siz gönderin biz inceleyelim demeleri üzerine gönderdim ve bunun üzerinden yaklaşık 3 hafta geçmesine rağmen hala ürün sotklarında yok demekteler.Eski ürünleride aldılar resmen garip bir durum oldu.Çözümsüz bir süreç oldu.Boş bir zamanımda tüketici mahkemesine başvurmaya karar verdim...Saygılarımla..

 • Gold.com.tr Temsilcisi05 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürünlerin firmadan temini beklenmektedir. En kısa zamanda tarafınıza gönderimi sağlanacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

 • Hakan05 Şubat 2014

  Israrla ürünlerimi istememin ve ısrarla müşteri hizmetlerini aramamın ve internet sitesininden mesaj yollamamnın neticesinde bana internet yoluyla mesaj gönderildi ve tripodun değiştirilemiyeceğini ama çantanın değiştirilebileceği ve 15 gun içinde değiştirileceği söylendi.1 hafta geçmesine rahmen hala somut bir adım yok.Gold teknoloji şirketlerinin bu kadar basit düşüneceğini tahmin etseydim o ürünü almaz veya göndermezdim.sonuç olarak hala somut bir adım yok ve sonuç yok beklemedeyiz.herkese iyi günler dileri.

 • Gold.com.tr Temsilcisi28 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

Ziyaretçi Yorumları