18 Ocak 2014 #2241749

Gold Teknoloji Marketleri'nden Aldığım Üründen Haber Yok

07.01.2014'te ürün yollanmayınca, 13.01.2014 tarihinde Gold.com.tr destek bölümüne siparişimin durumuyla bilgilenme için mesaj attım, cevap olarak "Ürün temini bu hafta içi sağlanacak olup, siparişinizin kargoya teslimatı yapılacaktır. Sizi yanıltmamak adına net bir gün belirtmiyoruz.


Tedarikçi firma kaynaklı yaşanan aksaklıktan dolayı tarafınızdan özür diler.."şeklinde cevapladılar. Bende müşteri olarak kuruma güvendim ve bekledim ancak cuma akşamı olmasına rağmen ürünle ilgili kargolama veya bilgilendirme yok, beklemek değilde kandırılmak yanlış yönlendirilmek müşteri olarak beni çok üzdü. Ürünün yollanmasını ve kandırıldığım için özür bekliyorum.

Cihan 126 Okunma

Cevaplar

 • Cihan'ın Teşekkür Mesajı24 Ocak 2014

  ürünüm geçte olsa geldi , şikayetvar.com a teşekkür

 • Cihan20 Ocak 2014

  "Konu hakkında size telefonla ulaşılamamıştır. " yazmışsınız 2 kez çaldırıp kapattınız , telefonu cebimden çıkaramadım. Sizi geri aradım ürünü temin etmeye çalışıyoruz diyorsunuz .Bu nasıl anlayış?

 • Cihan20 Ocak 2014

  "Değerli Müşterimiz; Ürün temini en geç Pazartesi günü sağlanacak olup, siparişinizin kargoya teslimatı yapılacaktır" şeklinde müşteri hizmetleri mesaj atmıştı bende bekledim müşteri hizmetlerini aradım 20.01.2013 oldu ürünü hala tedarik edememişler ve kargolama yapamıyorlar bahane üretip duruyorlar, ürün parasını alıp işletiyorsunuz 13 gün sonra hala şöyle böyle, tekrar ediyorum gold.com.tr müşteriyi kandırıyor, ürün alacaklar 2 kez düşünsün.saygılarımla.

 • Gold.com.tr Temsilcisi20 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, Konu hakkında size telefonla ulaşılamamıştır. Siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Yaşanan aksaklıktan dolayı özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Gold.com.tr

 • Gold.com.tr Temsilcisi18 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön