30 Aralık 2013

Gold Teknoloji Marketleri'nden Aldığım Üründe Şebeke Sorunu Var!

06.12'da Gold'dan aldığım Samsung Note 3 cihazı şebeke sorunu çıkardı. Fabrika ayarlarını yükledim. Avea ile görüştüm. Sim kartımı değiştirdim. Vodafone hat ile deneme yaptım. Her seferinde problem devam etti. İnternette benzer sorunlarla karşılaşan ve cihazı değiştirilme kararı verilen kullanıcılara rastladım.

Satın aldığım mağazaya götürdüm. Problemi Gold'un teknik servisi de tespit etti. Wipe/data format yapıldı. Sorun yine devam etti. Problemin tespit edildiği notu servis formunun üzerine not edilerek Destek Bilişim'e gönderildi. Destek Bilişim cihazda bir problem tespit edilemediğini ve yazılım güncellemesi yapılarak tarafıma gönderileceğini söyledi. Cihazın değişmesini istiyorum.

Gökhan 166 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan30 Aralık 2013

    Çalışmakta olduğunuz servis (Destek Bilişim) problemi tespit edemediği için cihazda sorun yoktur diyor. Gold'un kendi teknik servisi problemi tespit etmiş ve servis formuna not düşmüştür. Ancak Destek Bilişim sorun yoktur diyerek kestirip atıyor. Tekrar inceleme isteğimize bile olumlu yanıt vermiyorlar. En sonunda telefonu başka bir servise verebilmek için geri istedim. Bu süre içinde de 1 aylık değişim süresi dolmuş olacak ve cihaz değişimi yapılmaktan kurtulacak.

  • Gold.com.tr Temsilcisi30 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Cihazınızda donanımsal bir arıza olmadığı için servisiniz tarafından değişimi yapılmamaktadır. Konu ile ilgili tarafınıza telefonla dönüş sağlanmıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Gold.com.tr

  • Gold.com.tr Temsilcisi30 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön