28 Ocak 2014 #2262360

Gold Teknoloji Marketleri'nden Aldığım Tablet Uygulamaları Çalıştırmıyor

2226321 no'lu sipariş no ile aldığım tablet PC'de donma ve kapanma sorunu için 2 kez satın aldığım Gold bilgisayara iade ettim. Teknik serviste sorun olmadığı yönünde bana tekrar cihazları iade ettiler. Aldığım tablet pc hem kapanıyor hemde uygulamaları çalıştırmıyor. Ürün değişimi talebimi yerine getirmediler. Bugün bana teknik servisten gönderilen tablet pc de benim değil.


Tahmin ediyorum servislerinde karıştırdılar. www.gold.com.tr'den yaptığım alışveriş tam anlamıyla kabusa dönüştü. Şimdi bana başkasının kullandığı (diğer kullanıcının ismide yazıyor üstelik) bilgisayarı gönderdiler. Çağrı merkezine ulaşmanın neredeyse imkanı yok. İnternet sitelerinde otomatik cevap dışında bir şey yok.

Gençer 81 Okunma

Cevaplar

  • Gold.com.tr Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili olarak tarafınıza telefonla destek sağlanmıştır. Cihazınızın serisi üzerinden kontrol edildiğinde size ait olduğu tespit edilmiştir. Cihazınız henüz sizin tarafınızdan test edilmediği yönünde bilgi paylaşılmaktadır. Firmamız tarafından teknik destek alabilmeniz için size gereken bilgilendirme yapılmıştır. İade ve değişim kararları yetkili servis noktaları tarafından verilebilmektedir. Saygılarımızla, Gold.com.tr

  • Gençer28 Ocak 2014

    artık otomatik cevap ve acılmayan cagrı merkezi telefonları istemiyorum paramı almak için gerekirse Ömer Dinç ile görüşeceğim.

  • Gold.com.tr Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön