21 Şubat 2013 #1646792

Gold Teknoloji Marketleri Ürünü Temin Edemiyor!

18.02.2013 Gold internet sitesinden 12559060 sipariş no ile Arnica Bora 5000 ürünün siparişini verdim, ödemeyi kredi kartımla 3D secure ödeme sistemi ile gerçekleştirdim. Ürünü sipariş verdiğim zaman ürün sayfasında temin edilememe gibi bir durum söz konusu değildi. Bir gün sonra siteden sipariş durumumu kontrol ettiğimde "Ürünleriniz Temin Ediliyor." ibaresi vardı.


Ürünün sayfasında "Ürün geçici olarak temin edilemiyor." diye yazıyordu. 21.02.2012, saat 11:30 da Gold müşteri hizmetlerini aradım, müşteri temsilcisi ürünün siparişinin müşteri tarafından iptal edildiğini söyledi. Ben iptal talebinde bulunmadığımı söyledim. Ürünü sipariş edeli 4 gün oldu bekliyorum. Boşuna bekliyorum belkide.

Fatih 146 Okunma

Cevaplar

  • Gold.com.tr Temsilcisi25 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Hızlı-al ve gold.com.tr stokları birbirinden farklı ve ve bağımsız çalışmaktadır.Yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz. Saygılarımızla, GOLD BİLGİSAYAR A.Ş Müşteri Hizmetleri

  • Fatih22 Şubat 2013

    Gold Bilgisayar marketinin gerçek yüzü. Hızlı al sitesi ile ortak kuruluş olan gold teknoloji marketine artık hiç güvenim kalmadı. Hızlı al internet sitesinde müşteri hizmetlerine sorduğum soru; "Arnica Bora 5000 Su Filtreli Elektrikli Süpürge ürününü sipariş etmek istiyorum. Stoklarınızda mevcutmu? Sipariş verdikten ve ödemem onaylandıktan kaç gün sonra ürün elime ulaşır?" siteden gelen cevap "Değerli Müşterimiz, Ürün stoklarımızda mevcut olup sipariş vermeniz durumunda ödeme onayınıza istinaden aynı gün tarafınıza kargolanacaktır. Saygılarımızla, Hızlıal.com" Sayın Gold Teknoloji Marketleri yöneticileri, aynı adreste faaliyet gösterdiğiniz ve sizin yan kuruluşunuz olan hızlıal.com bu ürünü temin edebiliyor siz neden müşteriyi oyalıyorsunuz?

  • Gold.com.tr Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Konuyla ilgili size telefonla bilgi verilip, sorun giderilmiştir. Saygılarımızla, GOLD BİLGİSAYAR A.Ş Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön