18 Nisan 2013 #1750570

Gold Teknoloji Marketleri Türkiye'ye Uyumsuz Şarj Cihazı!

Sony xperia s modelini internetten satın aldım. gelen şarj cihazı Türkiye'ye uyumlu şarj cihazı değildir. bunu üç kere bildirmeme rağmen gelen cevap ise şu şekildedir:"Kutu içeriğinden belirtilen şekilde aksesuar çıkmaktadır. " Telefonda ise tarafıma gönderileceği söylenmişti. müşteri memnuniyeti sıfır. gün içerisinde tarafıma dönüş olmaz ise iade hakkımı kullanacağım.


Kutu içerisinden çıkan şarj cihazını bilemeyecekleriniı söylediler. üretici firma merdiven altı bir firma değil ki tabiki ayrıntıyı belirtir. ya satın alma departmanı işinin ehli değil yada getirilen telefonlar yasal olmayan şekilde getirilip bir şekilde kayıtları yaptırılmıştır.

Osman 90 Okunma

Cevaplar

 • Gold.com.tr Temsilcisi25 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz; Konu hakkında size telefonla bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

 • Osman25 Nisan 2013

  otomatik mail atmaktan başka bir icraatiniz olmuyor. ama ben haklı olduğumu biliyorum bunu takip edecegim.

 • Osman22 Nisan 2013

  aynı süreç !!! oyalama ve bıktırma taktiği. telefonda olduğu gibi kesinlikle ulaşım sağlamamaktalar. ayan beyan ortada olan gerçeği kabul etmemekte ısrar etmekteler. türkiyede satılan ürünün türkiye uyumlu olması gerekmektedir yada bunu satarken belirtmektedir. ısrarla bunu tersini savunmaktadırlar. hatta müşteri hizmetlerinden selen hanım terbiyesizce arayıp sordunuzmu diye sormaktadır. suçu müşteride arama acızlığı. bunun takıbatını ısrarla yapacağım. üç kuruşluk şarj cihazı değil konu yapılan uyaklılık rhatsız edicidir. eninde sonunda tüketiciye doğru hizmet vermeyi öğrenecekler.

 • Gold.com.tr Temsilcisi18 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön