14 Şubat 2013

Gold Teknoloji Marketleri Teslimat Gecikti!

Gold Bilgisayardan 5 gün önce bir televizyon siparişi verdim. Parasını hemen aynı anda tahsil ettiler. Aynı gün kargo ibaresi o günde bu günde hala web sitelerinde durmakta. Ama 5 gündür hala ürünümü temin edemediler. Müşteri hizmetleri ise tam evlere şenlik. Siz ne yazarsanız yazın aynı cevap " ürününüz temin ediliyor, aciliyetiniz bildirilmiştir, size bilgi verilecektir".


Anlaşılan o ki, çok fazla şikayet var ve yılmışlar artık yazmaktan, cevaplamaktan. Kısacası; Gold Bilgisayarın mal teslim ederken hiç acelesi yok, yavaş ve sakinler. Onları şikayet ediyorum zira elimden başka şey gelmiyor.

Hasan 388 Okunma

Cevaplar

 • Hasan28 Şubat 2013

  Merhaba, Gold ile ilgili son durumu herkes bilsin istedim. Tam 20 günlük uğraştan sonra dün akşam tv yi teslim ettiler. Ancak; Gold a ait hiçbir iletişim aracından muhatap ve cevap alamadıktan sonra, facebook aracılığı ile temasa geçtiğim genel müdür yardımcılarının talimatı ile, aynı fiata bir üst model tv yi önerdiler kabul ettim. 5 gün bekledim. Tv yine gelmedi. Gold un iletişim araçlarının hepsi yine aynı tavırda olunca yine facebook u kallandım. Bu kez facebook tan cevap vermek nezaketinde bulunmayan genel müdür yardımcımız anlaşılan ekibine çok kızmış olmalı ki, telefonla arandım ve 24 saat sonra tv teslim edildi. Ama bu kez de 3D gözlükleri olmadan teslim edildi.Ama ben artık sıkıldım Gold a yazmaktan, ve son durumu burada sizlerle paylaşmak istedim. Son durumu özetlemek isterim; Aynı fiata bir üst model tv ama bu kez de 3d gözlükleri yok yazık ki. Yine de sayın genel müdür yardımcısına sanırım teşekkür etmeliyim. Zira o olmasa idi sanırım bu iş uzayıp gidecekti. Saygılarımla.

 • Gold.com.tr Temsilcisi14 Şubat 2013

  Değerli Müşterimiz, İptal talebiniz muhasebe departmanına iletilmiştir. İadeniz 2-7 iş günü içinde gerçekleşecektir. Saygılarımızla, GOLD BİLGİSAYAR A.Ş Müşteri Hizmetleri

 • Hasan14 Şubat 2013

  Cevabınız güzel güzel de, sipariş aşamasında bu bilgi yoktu, verilmedi de, şu ana kadar da verilmedi. En azından ne zaman tedarik edileceğini söylemek nezaketini gösterbilirsiniz, ama o da yok. Sonuç olarak bir diğer mesajla bildirdiğim gibi, siparişimin iptalini ve tahsil edilen paranın kredi kartına iadesini talep ediyorum.

 • Gold.com.tr Temsilcisi14 Şubat 2013

  Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz ürün aynı gün sevk ürünü değildir.Sitemizden de kontrol edebilirsiniz.Ürününüz tedarik aşamasında olduğu için kargolama süreci uzamıştır. En kısa zamanda ürününüz tarafınıza ulaştırılacaktır. Saygılarımızla, GOLD BİLGİSAYAR A.Ş Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön