21 Nisan 2015

Gold Teknoloji Marketleri Stokta Olmayan Malları Satıyor!

08 Nisan 2015 tarihinde Gold Teknoloji Marketleri web sitesinden satın almış olduğum bir ürün 21 Nisan 2015 tarihi itibariyle
halen ürün temin edilememiştir. Defalarca müşteri temsilcileriyle yaptığım telefon görüşmelerinde gün içinde size dönüş yapacağız demelerine dönüş yapılmamıştır.


Paramın iade edilmesi talebinde bulunduğumda ise daha da şok oldum. Bunca zaman geçmesine karşın para iadesinin 2 ile 5 gün içerisinde iade edilebileceğini ifade ediyorlar.


Özet: Gold Teknoloji Marketleri firması olmayan ürünleri satarak, müşterileri mağdur etmektedir.
1 ay süreyle müşteriyi süründürerek de paralarını kullanmaktadır. Sanki müşteri suçluymuş gibi de ayrıca iadeyi 5 gün sonra yapacağını ifade etmektedirler.

Serdar 385 Okunma

Cevaplar

  • Gold.com.tr Temsilcisi21 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Tarafınıza telefon ile bilgi verilmiştir. İademiz bugün itibari ile kredi kartınıza yapılmıştır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold.com.tr Temsilcisi21 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön