03 Aralık 2013

Gold Teknoloji Marketleri Paramı İade Etmiyor!

Gold Bilgisayar sitesinden 17.10.2013 tarihinde 2 adet SSD Disk satın aldım. 1 gün sonra ürünün fiyatı yanlış girildiğini söyleyip, iptal edeceklerini bildirdiler. Bu ürünün muadilini göndermelerini istedim. Sitelerinde 4-5 gün "Siparişiniz tedarik ediliyor" diye yazdı ve sonra iptal ettiler. Bu iptalden sonra 05.11.2013 tarihinde ödememin iadesinin yapılmadığını fark edip, siteye mesaj yazdım.

Muhasebe birimine iademin yapılması için bildirdiklerini yazdılar. Fakat yine iademi yapmadılar. 30.11.2013 tarihinde hesaplarıma baktığımda herhangi bir iadenin yapılmadığını gördüm. Benden hesap bilgilerimi istediler. Fakat bugün de hala iadem yapılmamış. Bu siteye artık güvenmiyorum.

Mehmet 79 Okunma

Cevaplar

  • Gold.com.tr Temsilcisi04 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz; Konu ile ilgili iadeniz hesabınıza sağlanmıştır.En geç 3 iş günü içerisinde hesabınızda görebilirsiniz. Saygılarımızla, Gold.com.tr

  • Mehmet03 Aralık 2013

    46 gündür beni oyalıyorsunuz. Daha önce de iadeyi yapacağınızı yazmıştınız. Fakat hala somut birşey yok. 46 gündür bir iadeyi yapamadınız mı?

  • Gold.com.tr Temsilcisi03 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön