20 Şubat 2013 #1643852

Gold Teknoloji Marketleri Ödemesini Yaptığımız TV Gönderilmiyor!

Gold internet sayfasından LG 60PM6700 Plazma TV + 4 adet 3D gözlük ile bir askı aparatı ödemeyi yaparak siparişi vermem ile başlayan alışveriş maceram bir gün sonra Gold tarafından aranarak "1899 TL'ye almış olduğunuz ürünün fiyatı 3999 TL'dir ve bir küçük modeli (50PM6800)
gönderebiliriz" açıklaması ile sonuçlandırmak istediler.


Lakin aynı plazma zaten piyasada 200 TL daha ucuza rahatlıkla bulunmakta. Bu sefer 7 gündür ürün temin edilemiyor açıklaması yapmaya başladılar ama hala ürün web sayfalarında satışa sunulmakta, halbuki aynı sayfada temin edilemeyen ürünlerin altında “Temin edilemiyor” ibaresi bulunması da Gold Bilgisayarın ticari ahlakını yansıtan ayrı bir tezat.

Metin 39 Okunma

Cevaplar

  • Metin22 Şubat 2013

    Evet Firma Yetkilileri beni aradı, mevzuat ile ilgili tekrar bilgi aldılar ve talebim üzere mail yolu ile bir alternatif teklif sundu, lakin yapılan teklifi avantaj içeriği yapmış olduğum alışverişin avantajına kıyasla kabul edilebilir değildi. Kendilerine teşekkür ediyorum lakin bu tekliflerle bu platformda ilerleyemeyeceğiz anlaşılmakta. Kendilerine teklif maillerine cevaben kabul edebileceğim ve stoklarında bulunan emsal Led ve Plazma TV alternatifleri sundum. Şu an saat 18:00, bir iş günü daha tükettik mutabakat önerilerime geri dönüş alamadım. Ödeme yapmamın 12. günü ve ben hala ürünlerime ulaşamadım. Değerli Gold Yetkilileri, Sizin için ürünü tüm taahütlerinize sadık kalarak temin etme hükümlülüğünüzü yerine getirme sonucu kaçınılmaz olduğuna artık kanaat getirip, tarafları yıpratmadan gerekli olgunluk ile ürünlerimi tarafıma göndermenizi veya sunmuş olduğum alternatiflerden birini değerlendirerek bu kabusu sonlandırmanızı önemle rica ediyorum. M.E.

  • Gold.com.tr Temsilcisi20 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Telefonla bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, GOLD BİLGİSAYAR A.Ş Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön