18 Şubat 2013 #1638111

Gold Teknoloji Marketleri Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

Gold bilgisayardan 15 gün önce tablet aldım 1 gün kullandım kapandı açılmadı geri gönderdim bu zaman zarfında bir defa görüşebildim sürekli telefonları meşgul internet şubesinden aldığım için mağazalarıda ilgilenmiyor böyle büyük firma olurmu ben ismine güvendim sanayi bakanlığına şikayet edicem müşteri temsilcisi birimimiz var diye insanları yanıltıyorlar dakikalarca telefonda bekletiyorlar en az 15 defa telefon açtım görüşemedim.

Hakkı 27 Okunma

Cevaplar

  • Hakkı25 Şubat 2013

    Gold Bilgisayarın Şubesinden 30. 01. 2013 tarihinde aldığım Ainol Novo 10 hero tabletimi kullanamadım. Daha sonra tableti 04. 02. 2013 tarihinde tüm aksesuarlarıyla beraber iade ettim. Hiçbir bilgi vermeden , 22. 02. 2013 tarihinde tableti geri gönderdiler(Tabletin içinden şarj aleti çıkmadı , teslim almıcaktık ama birdaha uğraşmamak için aldık , şarjı dışarıdan alırız diye düşündük. Fakat hiçbir yerde bulamadık. Parasını verdiğimiz ürünü 1 aydır kullanamıyoruz. ) . Tabletin üzerinde notta ; Tabletin bozuk olmadığı ve sarjı bittiği yazıyordu. Bu yazıdan baska hiçbir bilgi verilip , aranmadı. Fakat biz tableti iade etmeden önce , birkaç defa şarj ettik , tablet açılmadı. Acil şarj aleti istiyoruz.

  • Gold.com.tr Temsilcisi18 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün yetkili servisinde işlemleri devam etmektedir.Hazır olduğunda bilgi verilecektir.Yasal süre 20 iş günüdür. Saygılarımızla, GOLD BİLGİSAYAR A.Ş Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön