16 Haziran 2015

Gold Teknoloji Marketleri Kullanılmış Ürün Gönderdi

Gold Teknoloji Marketleri web sayfası üzerinden sıfır olarak ücretini ödeyip sipariş verdiğim 1.598 TL tutarındaki cep telefonu kullanılmış çıktı. Kutu ambalajı, ürün ön ekranında herhangi bir koruma bandı olmadığı gibi ürün galerisinde mağaza ve personeline ait resimler bulunmaktadır. Ürünü hemen iade ettim, müşteri temsilcisi durumdan dolayı üzgün olduğunu, ürünün kendilerine ulaştığını ve bugün paramın iade edileceğini teyit ettiği halde şu ana kadar para tarafıma henüz aktarılmadı. Bir müşterinin yanıltıldığını düşünmesine sebep olacak şekilde kullanılmış bir ürünü göndererek mağduriyet yaşatan, zamanımı çalarak günlerce uğraştıran firma , şu ana kadar paramı iade etmeyerek mağduriyetimi katlamaktadır.

Ufuk 372 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk'un Teşekkür Mesajı26 Haziran 2015

    Müşteri memnuniyetini, ticari kazançlar uğruna gözardı etmediğiniz için ve durumu telafi etmek adına gösterdiğiniz olumlu, yapıcı tavrınızdan dolayı teşekkürler.

  • Gold.com.tr Temsilcisi16 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Tarafınız aranmış olup ulaşılamamıştır. İade işleminiz hesabınıza sağlanmış durumdadır. Mail adresinize gereken bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold.com.tr Temsilcisi16 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön