11 Nisan 2013

Gold Teknoloji Marketleri İade Kabul Etmiyorlar!

İki gün önce gold. com. tr den sony xperia s telefonu aldım. Telefonda ısınma sorunu var, şarjı yarım saatte dolması gerekirken bir buçuk saat sürüyor, dokunmatik geri tuşu çok kötü uğraştırıyor, Telefon ve aksesuarlarında Made In Chına yazıyor, Ekrana parmak ile bastırınca leke oluşuyor, ama izi kalmıyor.

Sonyin kalitesine uyan bir telefon değil. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim. Memnuniyetsizlikten doğan sebeplerden iade kabul etmiyorlarmış. İlk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Bu benim hakkım. 7 gün içinde çok kalitesiz olduğunu düşündüğüm telefonu iade etmek istiyorum; sözleşmede bile yazıyor. İlk ve son alışverişim olacak bu goldden. Ve Tüm çevremin. Gereken her neyse yapacağım.

Osman 96 Okunma

Cevaplar

 • Osman08 Mayıs 2013

  Telefonu servise göndermeyip şöyle beş dakika siz inceleseydiniz şikayetlerimde ve iade talebimde ne kadar haklı olduğumu anlayacaktınız.Şimdilik ben zarar görmüş olsam da uzun vadeli olarak muhakkak siz müşterilerinizi kaybederek daha fazla zarar göreceksiniz.

 • Gold.com.tr Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz; Konu hakkında yetkili servisinizde cihazınızın işlemi sonlanmış olup,tarafınıza gönderimi yapılmıştır. Değişim ya da iade kararı yetkili servisiniz tarafından verilmektedir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Osman08 Mayıs 2013

  Aldığım telefonda bir kaç sorun görünce bir gün sonra iade etmek istedim kabul etmediler.Servise gönderelim dediler mecburen iki günlük telefonu gönderdim.Tam 26 gün sonra telefonu teslim ettiler.(Kargo dahil)Telefon Sony xperia s. Arızalar:1)Aşırı ısınıyor 2)Ekranda lekeler oluşuyor 3)Geç şarj oluyor 4)Performans düşük vermesi gerekn hizmetleri vermiyor. Servis Raporu: BELİRTİLEN ARIZALARA RASTLANILMADI. şARJ ALETİNDEN OLABİLİR!!. Gold Kararı: KARARLAR YETKİLİ SERVİS TARAFINDAN VERİLMEKTEDİR.Benim açımdan Sonuç: SERVİS-GOLD İŞBİRLİĞİ=MÜSTERİ MEMNUNİYETSİZLİĞİ. 1000 TL VE TELEFON ÇÖPE. Bir çocuğun bile göreceği sorunları servis görmedi ve bu da goldün işine geldi. Artık ne goldden alışveriş yapar ne de yaptırırım.

 • Gold.com.tr Temsilcisi19 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz; Konu hakkında cihazınızın yetkili servisiniz de gereken incelemeleri sağlanmaktadır. İşleminiz sonuçlandığında müşteri hizmetlerimiz tarafından size bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Osman19 Nisan 2013

  Daha bir günlük telefonu söyledkleri gibi 12/04/2013 tarihinde kendilerine gönderdim.Kendim mesaj yazıp sormazsam Süreç ile ilgili dönüş yapmıyorlar.(Hem ürün teslimi, hem servise gönderilmesini ben mi takip edeceğim).Sağlıklı bilgi akışı yok.Sadece "anlayışınız için teşekkür ederiz"diyorlar. Hani nerde memnuniyeti önemseyen Gold?..Hani nerde beğenilmeyeni, arızalı, kusurlu ürünü iade alan Gold?..Bence bu sloganlarından bir an önce vazgeçsinler.

 • Osman11 Nisan 2013

  iki günlük telefonu size göndereceğim ve sonucu merakla bekleyeceğim.

 • Gold.com.tr Temsilcisi11 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürünü direkt olarak garanti belgesinde yazan yetkili servis noktasına yönlendirebilir veya tarafımıza gönderebilirsiniz. Gereken incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza dönüş yapılacaktır. Cihazınız ile ilgili kararlar yetkili servisleri tarafından verilmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön