12 Nisan 2013

Gold Teknoloji Marketleri Hata Verip Karttan Parayı Çekiyor!

30 mart gecesi Gold'dan 28 liralık alışveriş yapacaktım. Kartımda 57 liralık limit vardı. İki kez hata verdi ödeme ekranında. 3. denememde yetersiz bakiye dedi. Bankamın müşteri hizmetlerini aradım iki kez 28 liralık tutarın Gold'a geçildiğini söylediler. Bana ekranda hata mesajı gösteriyor ama para nasılsa kesiliyor karttan!

13 gündür sürekli Gold'u arıyorum habire muhasebe departmanına talebim iletiliyor ama benim ne param var ortalıkta ne de almak istediğim ürünler. Kaç kez ben aradım hep konu inceleniyor ve bana geri dönülecek oluyor. En son aradılar kart bilgilerimi aldılar sözüm onlara 3 gündür geri dönecekler. Bir daha geçtim sipariş vermeyi sitelerine bile girmem. Ayıptır!!

Mustafa 56 Okunma

Cevaplar

  • Gold.com.tr Temsilcisi15 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Konu ile ilgili size yardımcı olabilmek adına yetkili birimden bilgi alınmıştır. Siparişinizin tüm ödemeleri başarısız olarak gözükmektedir. Banka ekstre bilgilerinizi kontrol ederek bize bilgi verebilirsiniz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold.com.tr Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Konu hakkında detaylı bilgi yetkili finans departmanımız tarafından alınıp sizinle paylaşılacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön