22 Mayıs 2014

Gold Teknoloji Marketleri Hasarlı ve Darbeli Ürünü Değiştirmemek İçin Herşeyi Yapıyor!

20 Nisan 2014'te satın aldığım buzdolabını, Samsung Yetkili Servisi'ne 16 Mayıs 2014'te kurulum yaptırmak istediğimde, ambalaj açılınca buzdolabı darbeli çıktı. Konu ile ilgili servis raporu tutturdum. Daha sonra Gold Çağrı Merkezini aradığımda "servis formu"nu taraflarına mail atmam istendi.


Aynı gün [email protected] adresine mail attım. 20 Mayıs'da Çağrı Merkezini aradığımda bu servis formu ile değişim olmayacağı söylendi. 21 Mayıs'ta tekrar aradığımda servis formunun değişmesi gerektiği söylendi. Samsung Çağrı Merkezini aradığımda verilen servis formunun değişim için yeterli olacağı söylenmesine rağmen, Gold.com.tr hala değişim yapmamak için herşeyi yapıyor.

Yıldırım 546 Okunma

Cevaplar

 • Yıldırım26 Mayıs 2014

  Gold Teknoloji Marketi'nin "Müşteri Memnuniyeti" yerine farklı kavramlarda kazanımlar için çalışan bir firma olduğunu düşünüyorum.

 • Yıldırım22 Mayıs 2014

  Sayın Yetkili, [email protected] adresine "Servis Formu"nu ve ürünün fotoğraflarını gönderdim. [email protected] mail adresinden gelen cevapta "ürünü telsim aldığınız için biz herhangi bir işlem yapamamaktayız. Raporunuzla birlikte kargo firmasına tazmin açabilirsiniz." ifadesi yer almaktadır. Bu mail üzerine 18:07'de 0216 554 75 75 nolu Çağrı Merkezini aradığımda ve kayıtları bende olan telefon görüşmesinde, operatör "Seda Hanım" bana durumun mailde belirtildiği şekilde olduğunu, kargo şirketini tazmin edebileceğimi belirtti. Kendisine defalarca "gold.com.tr"nin "Müşteri Memnuniyeti Departmanı"nın olup olmadığını sormama rağmen bana "yeterli bilgi verdiğimi düşünüyorum" diyerek, telefonu yüzüme kapatmıştır.

 • Gold.com.tr Temsilcisi22 Mayıs 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürününüzün iadesi ve değişimi teknik servisinin düzenleyeceği rapor doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Teknik servis "ürün iade ve değişime uygundur" olarak rapor düzenlemesi durumunda ürünün iadesi ve değişimi sağlanabilmektedir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Yıldırım22 Mayıs 2014

  Sayın Yetkili, "En kısa süre" tabiri ile kastınız nedir? Bu süreç içinde size göstermiş olduğum anlayışım gold.com.tr'nin Müşteri Memnuniyeti Departmanı tarafından telefon ile aranır isem, artacaktır.

 • Gold.com.tr Temsilcisi22 Mayıs 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön