05 Şubat 2015

Gold Teknoloji Marketleri Beni Yanılttı

İnternet sitelerinde 32 inc diye insanlara 22 inc ekran televizyon satıp yanıltıyorlar.

Eminim ki pek çok insan televizyonun küçük boy geldiğini anlamayıp, boşu boşuna fazla para ödedi. Benimde internet üzerinden satın aldığım 32 inc televizyon yerine, adresime 22 inc televizyon geldi. Televizyonu aynı gün iade etmeme rağmen 12 gündür televizyonumu vermiyorlar.

Şikayetçiyim müşterilerini kandırarak satış yapıyorlar.

Tuncay 1.336 Okunma

Cevaplar

  • Tuncay05 Şubat 2015

    İlk önce benim satın aldığım ürünün özelliklerini yanlış okuduğumu iddia ettiniz, hemen internet mağazanızdan ürün özelliklerini değiştirip daha sonra da ürünü tamamen kaldırdınız. Ama ben size ekran görüntüsünü gönderip, haklı olduğumu ispat edince, iddianızdan vazgeçip sustunuz. Şimdi de size farklı ürün verelim diyorsunuz! Ben sizin teklifinize istinaden aynı ekran ebadında daha düşük çözünürlüklü, adını bile ilk kez duyduğum finlux marka bir ürün seçmeme rağmen, şimdi de benden ekstra para talep ediyorsunuz, sizin destek sağlamak dediğiniz şey bu mu oluyor? Kanunen satışa koyduğunuz bir üründeki ilan hatası tamamen sizin sorumluluğunuzdadır ve bu hata tüketiciyi hiçbir şekilde bağlamaz, ayıplı ürün statüsüne girmektedir ve siz bu durumda ürünü temin etmek zorundasınız. Sorumluluğunuzu yerine getirmediğiniz takdirde, tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü aracılığı ile hakkınızda cezai işlem yapılmasını ve geçmiş tüm satışlarınızın incelenmesini talep edeceğim.

  • Gold.com.tr Temsilcisi05 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetvar sitesine yazmadan önce sizinle paylaşmış olduğumuz bilgiler geçerlidir. Talep edeceğiniz farklı ürün için size destek sağlayabileceğimiz bilgisi verilmiştir. Bu durum dışında farklı bir işlem sağlanamamaktadır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön