29 Mart 2013 #1714090

Gold Teknoloji Marketleri Aynı Gün Sevkıyat Ürünü 3 Gündür Gelmedi!

Gold.com.tr' den 27/03/2013 tarihinde aynı gün sevk ibaresi ile aldığım ısıtıcı ayın 29/03/2013 tarihi olmasına rağmen hala sistemde sevk edilmiş olarak görünüyor. Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmelerde bana zaten ürünlerin 3 iş günü içinde gönderildiği söyleniyor. Ben bu ürünü aynı gün sevk ibaresiyle aldığımı belirtmeme rağmen kimse bana net bir cevap veremiyor ama hemen sitelerinden aldığım üründeki aynı gün sevk ibaresini kaldırıyorlar.


Neden müşterileri yanlış yönlendiriyorsunuz? 3 gün yazın bekleyelim sorun değil ama aynı gün sevk yazıp siparişi alıp sonrada biz size bilgi vereceğiz demeyin, müşterileri yanıltmayın ayrıca müşteri hizmetleriniz taleplerle ilgili dönüş yapmıyor.

Barış 49 Okunma

Cevaplar

  • Gold.com.tr Temsilcisi29 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön