15 Ocak 2015 #2976999

Gold Teknoloji Marketleri Ayıplı Ürün

3o cakta Erzurum Gold Teknoloji Marketleri'dan LG g pro aldım. Fotoğraf çekerken dağınık çekiyor ve kalemi yazmıyor. Golda gidip 10ocakta problemi söyledim personel A** beyle görüştüm neredeyse beni dövecekti aşırı üslup problemi vardı. Cayma hakkımı kullanmak istiyorum nasıl ilerlemeliyim diye sordum teşhir üründen baktınız almasaydınız işim var deyip personel odasına gitti.


Avukatımla görüştüm Gold'a cayma hakkımı kullanmak istediğime dair dilekçe bırakmamı söyledi. A*** beyi tekrar rica ettim yine sitemle gelip ben dilekçe falan almam beni avukatla muhatap etmeyin deyip kızdı. Sakin olun diye söylemem kar etmedi. Personelin üslubundan ve bozuk üründe yardımcı olunmadığı için şikayetçiyim.

Semra 290 Okunma

Cevaplar

  • Semra26 Ocak 2015

    kesinlikle golddan hiç bir ürün almayacağım ve yakınlarıma asla tavsiye etmeyeceğim

  • Gold.com.tr Temsilcisi15 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürününüzün iadesi ve değişimi teknik servisinin düzenleyeceği rapor doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Teknik servis "ürün iade ve değişime uygundur" olarak rapor düzenlemesi durumunda ürünün iadesi ve değişimi sağlanabilmektedir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold.com.tr Temsilcisi15 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön