25 Mart 2013 #1705419

Gold Teknoloji Marketleri Aldığım Arızalı Ürünleri Değişmiyor!

Gold Bilgisayar internet sayfasından, 23.02.2013 tarihinde 1279*** sipariş numarası ile aldığım ve 1098 TL ödemiş olduğum 2 adet bilgisayarın 2'si birden arızalı çıkmış. Durumu firmaya bildirdiğim ve ürünleri gönderdim.


Ürünler tamir edildi. Donanımsal hata yok iade alamayız denildi (yazılım hatasını kabul ettiler). Yeni aldığım bir bilgisayarı daha kullanmadan tamir edilerek verilmesini kabul etmiyorum. Bir aydır firmamın sözde müşteri hizmetleri bölümüyle yazışmalar yapıyorum her seferinde sorularıma ve konuya alakasız cevaplar geliyor. Acilen iade talebimin yerine getirilmesini istiyorum. Ürünler bir aydır Yurtiçi Kargo'da Gold bilgisayar'a gönderiliyor onlar kabul etmiyor.

Özgür 192 Okunma

Cevaplar

 • Özgür16 Haziran 2015

  Gold Teknoloji Marketleri son cevabında arıza kaydı oluşturun diyor hala. Anlamadıkları ben sıfır yeni bir bilgisayar aldım ve ürün arızalı / kusurlu çıktı iade almak zorundalardı yasaları hiçe saydılar. bir daha asla gold bilgisayardan bedava olsa ürün almam girmem bakmam yanına yanaşmam...

 • Gold.com.tr Temsilcisi29 Mart 2013

  Değerli Müşterimiz; Konu ile ilgili tekrar arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Ürünü bize ya da yetkili servisinize göndermeniz durumunda gereken işlemler sağlanacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

 • Özgür29 Mart 2013

  ÜRÜNLER HALA ARIZALI, GOLD bilgisayar'ı aradığımızda Exper Bilgisayarı (ürünlerin markası) suçluyor. Exper bilgisayar ise muhattabınız GOLD bilgisayar diyor. ARIZALI BİLGİSAYARI UCUZMUŞ GİBİ SATIP İADE ALMAYAN GOLD BİLGİSAYARI ŞİDDETLE KINIYORUM.

 • Özgür26 Mart 2013

  26/03/2013 tarihinde ürünü tekrar teslim aldık. Almasaydık parasını ödediğimiz ürün kargoda kalacaktı. Ürünler hala ARIZALI ve biz tamir edilmiş ürün istemiyoruz. FİRMALAR ARIZALI ÜRÜNÜ İADE almak ZORUNDA. (arızası ekrana görüntü gelmiyor.) Kullanılması mümkün değil. Haklı talebimiz devam ediyor..

 • Özgür25 Mart 2013

  Böyle cevap mı olur çok ayıp. ben de bunu diyorum "Ürünlerinizin arızası giderilmiş olup" ne demek. ben yeni aldığım bilgisayarı 1 aydır kullanamıyorum. 23 Şubat'tan bu güne kadar ürünler hala ya sizin servisinizde ya da kargo'da ve şimdi ÜRÜNLERİMİZİN ARIZASI GİDERİLMİŞ OLU P diye cevap veriyorsunuz. BEN ARIZALI OLAN ÜRÜNÜ ALMAK İSTEMİYORUM ÜRÜN KUSURLU VE BİR YIL İÇİNDE İADE HAKKIM VAR. BEN İSE KULLANMADAN ÖNCE İADE EDİYORUM.. AMA SİZ İADEYE YANAŞMIYORSUNUZ. GOLD BİLGİSAYAR'DAN, TEK TALEBİM ARIZALI VE ARIZASI GİDERİLMİŞ OLAN ÜRÜNÜNÜZÜ İADE ALIP PARAMI GERİ ÖDEMENİZDİR.

 • Gold.com.tr Temsilcisi25 Mart 2013

  Değerli Müşterimiz; Konu ile ilgili iade işleminizin yapılabilmesi için yetkili servisin onayı gerekmektedir. Yetkili servisinizin bize iletmiş olduğu bilgiler doğrultusunda işlem sağlanabilmektedir. Ürünlerinizin arızası giderilmiş olup,tarafınıza kargo ile gönderimi sağlanmıştır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön