20 Kasım 2015

Gold Teknoloji İlgisiz Personeller!

19.11.2015 tarihinde saat 21.00-22.00 saatleri arasında sitede gördüğüm bir SSD'den 2 adet satın almak için Altunizade mağazasına gittim. Tüketici politikanızda yer alan "güler yüzlü satış ekibimizle" dediğiniz ekibinize dair bir iz dahi yoktu. Dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar bölümündeki personellerden birinin müşteriyi umursamadan oyun oynaması diğerinin de yerli dizi izlemesi hayli can sıkıcıyken, alt kattaki görevlinin sorduğum sorulara arkasını dönerek cevap verdikten sonra rahatsız edici derecede (abartı yoktur) müzik ve titreşim açması ardından telefonuyla ilgilenmesi sabrımı taşırdı. Daha önce hiçbir işletmede bu kadar saygısızlığı bir arada görmemiştim.

Sercan 117 Okunma

Cevaplar

 • Sercan04 Aralık 2015

  Anlaşılan o ki kamera kayıtlarını inceleyen personeliniz de inceleme sırasında ya dizi izliyor ya da oyun oynuyormuş. Bu şikayetin burada olma nedeninin can sıkıntısı olmayacağı aşikar. Eğer personelleriniz benimle ilgilenmiş olup, dizi izlemek veya oyun oynamak gibi davranışlarda bulunmamış olsaydı, ben de dizi izlemek yerine zaman ayırıp bu şikayeti yazmazdım. Üzerinde fiyatı yazan ürünün fiyatını sorduğum ve memnun kalmadığım ile ilgili bir iddia ortaya atmanız, müşteriyi yalancı göstermeniz doğru değildir! Bir müşteri böyle bir yorum bırakıyorsa, bunu ciddiye alıp düzgün bir "inceleme" yapmanız ticari varlığınız açısından daha hayırlı olurdu.

 • Gold.com.tr Temsilcisi26 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili kamera kayıtları incelenmiştir.Belirtmiş olduğunuz gibi sizin ile ilgilenil-meme gibi bir durum söz konusu değildir.Personelimiz sizin ile ilgilenmiştir. Oem reyonunda SSD ürünün fiyatını sormuşsunuz fiyatları uygun görmemişsiniz.Belirttiğiniz gibi dizi seyreden ya da oyun oynayan personelimiz de yoktur. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Gold.com.tr Temsilcisi20 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Tarafınız arandı , müsait olmadığınızı bildirdiğiniz için size daha sonra tekrar dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Gold.com.tr Temsilcisi20 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön