11 Ağustos 2015
Yorum Yap
#3468932

Gold Teknoloji İade Almadığı Gibi Kargo Ücreti Ödetti!

İnsanları yanıltıcı şekilde satışa web sayfasında satışa sunduğu Lenovo Tablet için iade talebimi 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun beşinci bölüm Diğer Tüketici Sözleşmeleri başlıklı Mesafeli sözleşmeler alt başlıklı 48 maddesi 4 fıkrasında belirtildiği gibi yasal süre olan 14 (ondört) gün içerisinde Gold Teknoloji Marketleri gold.com.tr web sayfası mesajlar bölümünden mesaj olarak bildirdim. Ürünü anlaşmalı Aras Kargo ile ücretsiz olarak göndermem halinde iade işleminin yapılacağı bilgisi verildi. Kargo firması gecikmesi nediyle iade süresi geçtiği gerekçesiyle ürün tarafıma geri gönderildi, üstelik firma ücretsiz demesine rağmen kargo bedellerini ben ödemek zorunda kaldım.

Selim Selim 154 Okunma

Cevaplar

 • Selim18 Ağustos 2015

  Maalesef yine aynı bahaneler yukarıda ki şikayeti reddedildi Gold, artık mahkeme süreci başlayacak... Bir daha Gold teknolojiden alışverişi bırak kapısından geçmek bile yok...

 • Gold.com.tr Temsilcisi12 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, Firmamıza göndermiş olduğunuz ürünün köşesinde deforme ve cihazın kutusu da satışa uygun değildir. Bu nedenle iade şartlarına uygun olmadığı için tarafınıza geri gönderimi sağlanmıştır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Selim11 Ağustos 2015

  gold Teknolojiden mesajım üzerine telefonla hemen dönüş yapıldı, henüz sonuç alamadım ama bu da iyi bir gelişme...

 • Gold.com.tr Temsilcisi11 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları