28 Temmuz 2017

Gold Teknoloji 1 Haftadır Ürün Temin Ediliyorda Bekliyor

Gold Teknoloji'den sipariş ettiğim Vodafone tablet 1 hafta geçmesine rağmen hala daha temin ediliyor olarak sitenizde görülmektedir. Daha kargoyla gelmeyi geçtim, sistemde temin ediliyordan öteye dahi geçmedi. 2 defa müşteri hizmetlerini de aradım. Üstlere bildirileceği ve geri dönüş olacağı söylendi ama arayan hala yok. Müşteri hizmetlerine ulaşmak da 30 dakikadan aşağı sürmemekte. Bir ürün temin etmek 1 haftada dahi tamamlanmıyorsa, ilk ve son olarak sizden alışveriş yapmış olacağım. İnşallah ürün tam ve sıfır olarak elime ulaşır da biter bu sıkıntılı durum.

Fehmi 926 Okunma

Cevaplar

  • Fehmi02 Ağustos 2017

    Siparişim sonunda sevk edilmiştir diye değiştirilmiştir. Yurtiçi Kargo'dan gönderimle ilgili takip yapmak istiyorum. Kargo takip numarasını mail olarak gönderebilir misiniz?

  • Fehmi31 Temmuz 2017

    Hala daha bir gelişme yok lütfen en kısa zamanda siparişimi gönderin. 10 gün oldu arama sorma hiçbir şey gelmedi.

  • Gold.com.tr Temsilcisi28 Temmuz 2017

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön