20 Ekim 2015

Gold Teknoloji Tüketici Mahkeme Kararını Uygulamıyor

Gol Bilgisayar'dan almış olduğum Sony Eurasia xperia İon marka cep telefonu sürekli arızalandığından dolayı 4 defa teknik servis gördü ve problem giderilmedi, Düzce tüketici hakem heyetinin almış olduğu kara doğrultusunda Gold Teknoloji Marketleri ilgili ürünü 10 gün içerisinde yenisi ile değişimine karar verilmiştir, Düzce mağazasını kapatan Gold bilgisayar yetkililerinden kimseye ulaşamıyorum. Bilgi vermiyorlar, ilgili karara dair yazı ekli dosyada yer almaktadır,

İshak 164 Okunma

Cevaplar

 • İshak'ın Teşekkür Mesajı13 Kasım 2015

  Teşekkür ederim ipek hanım

 • İshak13 Kasım 2015

  İlgili personel İpek hanıma yardımlarından ve ilgisinden dolayı teşekkür ederim

 • Gold Teknoloji Temsilcisi12 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Tarafınıza telefon ile bilgi verildi.Hakem heyeti ödemeniz ile ilgili internet üzerinden alışveriş yapmanız için size yardımcı olunacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi20 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, Tarafınız aranmış olup ulaşılamamıştır.Dilerseniz sizde bize ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi20 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön