20 Ekim 2016

Gold Teknoloji Telefonumun Tamirat Edilip Şahsıma Gönderilmemesi!

Telefonumu garanti sürecinde Aydın Forum Gold bayisine 19/09/2016 tarihinde elden teslim ettim. Tamiratı gerçekleştiren firma 10/10/2016 tarihinde kargolayıp Aydın Forum Gold bayisine göndermiş fakat Aydın'daki Gold bayi kapandığından dolayı telefonum şahsıma ulaşmamıştır.


Gold merkez bayisini aradığımda sürekli oyalanıyorum. Müşteri temsilcileri sürekli şikayet talebi oluşturduklarını ve size gün içerisinde dönüş yapılacağını belirtiyorlar fakat gün içerisinde hiçbir şekilde dönüş sağlanılmıyor. Telefonum bugün için 24 iş günü süresini doldurdu. Yasal süreleri bitti. Mağduriyetim nasıl giderilecek? Telefonumun nerede olduğunu bulamıyoruz. Bu konuda bana yardımcı olun.

Salih 453 Okunma

Cevaplar

  • Salih26 Ekim 2016

    İş Günü süremi yanlış hesaplamışım tekrar düzeltmek için yazıyorum. Resmi kayıtlar göre: 33 iş günü olmuştur.

  • Salih26 Ekim 2016

    26/10/2016 tarihinde Gold Müşteri Temsilcileri ile yapmış olduğum görüşme neticesinde telefonumun hala daha Tamir eden firmada bulunduğu söylendi. Fakat telefonumu tamir eden Cihan Elektronik ile görüşme yaptığımda 20/10/2016 tarihinde Ümraniye Gold merkezine telefonumun Yurtiçi Kargo ile kargolandığını öğrendim. Gold Müşteri Temsilcileri ile tekrar bir görüşme yaptığım halde hala daha bir sonuca varamadım. Telefonumun tamirat süresi: Resmi kayıtlarla beraber 28 iş günü olmuştur. Ve bu süre zarfında telefonum resmi tamirat süresini doldurduğu için telefonumun yenilenmesini ya da bir üst model ile değişimini istemekteyim. Bununda benim yasal hakkım olduğunu düşünmekteyim. Çünkü Tamirat süresi kanunlara dayanarak 20 iş günü olarak belirlenmiştir. Bende bende bu şekilde manevi olarak zarardayım. Bu konunun bugün içerisinde çözülmesini istiyorummmm! !

  • Gold Teknoloji Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön