27 Ocak 2016

Gold Teknoloji Tedarik Edilemeyen Ürün!

25/01/2016 tarihinde 562****sipariş numarası İle aldığım ürün aradan 2 gün geçmesine rağmen "ürün tedarik ediliyor" aşamasını geçememiştir. Ürünün akıbetini sormak için aradığımda net bir tedarik bilgisi verilememiştir. Özetle ürünün ne zaman teslim edileceğini tıpkı benim gibi firma çalışanları da bilmemektedir. Yani firma stokta olmayan bir malı satmış, üstüne tedarik edememiş, müşteriye bilgi dönüşü yapmamış, müşteri aradığında da ne zaman teslim olur bilemeyiz tarzı gayriciddi bir anlayışla.Derhal para iadesi talebinde bulunduk.

Salim 109 Okunma

Cevaplar

  • Gold Teknoloji Temsilcisi23 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Tarafınız aranmış olup ulaşılamamıştır. Siparişinizin iptali sağlanmış olup iadesi tarafınıza yapılmıştır.2-7 gün içerisinde bankanızdan ödemenizi kontrol edebilirsiniz. Dilerseniz sizde bize ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi27 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Sipariş vermiş olduğunuz ürün tedarikçi firmalarımızın stoklarında tükendiği için size gönderilememiştir.Ürün araştırılması yapıldığı için size bilgi verilmemiştir.Sizin talebiniz doğrultusunda iptal talebiniz finans birimine iletildi.En kısa sürede bakiye iadesi yapılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi27 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön