07 Ağustos 2015

Gold Teknoloji Servis İlgisiz Kaldı!

Yukarıda bilgileri olan Samsung marka LED TV' yi Gold b. Evler mağazasından 3 yıl garanti uzatmalı olarak aldık. Aldığımız TV arızalandı, servisi aradığımızda kendi servislerinin garantisinin iki yıl olduğunu diğer 3 yılın Gold firmasının kendi garantisi olduğunu onların ilgileneceğini söylediler.


Gold' u aradık TV' yi gelip aldılar, aylar geçtikten sonra TV' nin arızasının giderilemediğini yeni bir TV seçip üstüne para istediler, ona da tamam dedik. Aradan yine zaman geçti tabi ki eve istediğimiz TV geldi kurulum için hiç açmadan servisi aradık ve servis gelip kutuyu açtı kutunun içindeki TV paramparça idi tutanak tutup gittiler ve firmayı arayın dediler ama firmadan hiçbir yetkiliye ulaşamadık.

Barış 106 Okunma

Cevaplar

 • Gold Teknoloji Temsilcisi18 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili tekrar sizi aradığımızda ulaşamıyoruz. Yasal süreç başlatmanız nedeniyle sürecin gerektirdiği işlemler yapılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi13 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili sizinle görüşme sağlanmıştır. Cihaz arızası için servis noktasıyla görüşmeniz gerekmektedir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi12 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, Tarafınız aranmış olup ulaşılamamıştır. Gün içerisinde tekrar arayacağız. Dilerseniz sizde bize ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi07 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön