06 Ağustos 2015

Gold Teknoloji Servis Bekletiyor

Gold Teknoloji'den 04/09/2013 tarih ve y495250 numaralı fatura ile almış olduğum Samsung Galaxy S4 telefonum bir süredir sürekli kendini resetliyor ve hiçbir şekilde telefon açılmıyor. 31.07.2015 tarihinde teknik servise telefonu götürdüm ancak telefonun ne zaman servisten döneceği hakkında hiçbir bilgi vermediler. Daha önce de uzun süre bekletilip mağduriyet yaşayan birisi olarak ve acil telefona ihtiyacı olan biri olarak bekletilmekten şikayetçiyim ve bir iki iş günü içerisinde telefonumun tamir olmuş şekilde iade edilmesini talep ediyorum.

Zeynep 343 Okunma

Cevaplar

 • Gold Teknoloji Temsilcisi11 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, Cihazınız için servisteki işlemleri sonuçlanmış olup,mağazamızdan teslim alabilirsiniz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Zeynep10 Ağustos 2015

  12 gündür serviste ve hala bilgilendirme yapılmıyor.!

 • Zeynep06 Ağustos 2015

  1 haftadır teknik serviste, kullanabıleceğim bir telefon yok ve büyük mağduriyet yaşatıyorsunuz!

 • Gold Teknoloji Temsilcisi06 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, Cihazınızın servisteki işlemleri devam ediyor. Sonuçlandığında tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi06 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön