30 Mayıs 2014

Gold Teknoloji Marketler'nden Aldığım Cihazın Dokunmatiği Bozuk

Gold Teknoloji Marketleri'nden aldığım Motorola Atrix telefonumu dokunmatik arızasından dolayı Gold bilgisayar aracılığıyla garanti kapsamın da Pegasus B.T'ne gönderdim. Cihazım geldiğinde dokunmatik arızasının giderilemediğini ve ses aç-kapa tuşlarının olmadığını fark ettim. 2. defa tekrar gönderdim ve dokunmatiğinin düzelmediğini tuşların servis dönüşü yerinde olmadığını söyledim.


20 iş gününün en son günü tekrar gelen telefonumda dokunmatiğinin değiştiği yazmasına rağmen yine dokunmatiğin çalışan yerlerinin de çalışmadığını gördüm. 3. defa tekrar garanti kapsamında göndereceğim. Gereğinin yapılmasını, aksi taktirde sosyal ağlar ve tüketici mahkemesinde hakkımı arayacağım.

Serdar 506 Okunma

Cevaplar

  • Serdar12 Haziran 2014

    Sizin dediği gibi cihazımı tekrar servis noktasına yönlendirmem durumunda gereken hiç birşey yapılmadı. Çalışan yerleride çalışmayarak geldi. Gold bilgisayar PİŞMANLIKTIR. Aynı sorundan dolayı 4. defa tekrar göndereceğim. Para iademi istiyorum.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi30 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili geri bildirimleriniz servis noktasıyla paylaşılmıştır. Cihazınızı tekrar servis noktasına yönlendirmeniz durumunda gereken işlemler sağlanacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

  • Gold Teknoloji Temsilcisi30 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön