03 Aralık 2014

Gold Teknoloji Marketleri'nin Satış Sonrası Duyarsızlığı

1 yıl önce Diyarbakır Ncity AVM deki Gold Teknoloji Marketleri'nden S3 aldım ve 10 gün önce şarj olduğu sırada cızırtı çıkarmaya başladı ve aşırı ısınmadan sonra şarj alımı durdu. Telefonumu aldığım mağazaya götürdüm teknik servise yolladılar. Bugün Gold Teknoloji Marketleri'nden telefonunuzun servis işlemleri tamamlanmıştır yönünde mesaj geldi.

Mağazaya gittim ancak telefonum tamir edilmemiş şarj soketinde çatlak var denip 100 TL masraf çıkarılmış. Oysaki telefonumun garantisi devam ediyor ve bahsedilen çatlak şarj soketinin çok dışında uzun zamandır bulunan bir çatlak ve ariza kesinlikle bundan kaynaklanmıyor. Gold Teknoloji Marketleri'nden şikayetçiyim. Gerekenin yapılmasını rica ediyorum

Aslı 278 Okunma

Cevaplar

  • Gold Teknoloji Temsilcisi05 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürününüzün iadesi ve değişimi teknik servisinin düzenleyeceği rapor doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Teknik servis "ürün iade ve değişime uygundur" olarak rapor düzenlemesi durumunda ürünün iadesi ve değişimi sağlanabilmektedir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi03 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön