06 Mayıs 2015

Gold Teknoloji Marketleri Yanıltıcı Sözlerle Ürün Sattırıyorlar!

Mersin Forum AVM den almış olduğum 2 adet Sony Xperia Z1 cep telefonunu taksit imkanı olmadı halde hediye çeki adı altında sattılar ayrıca 250,00 TL fazladan kasko adı altında ücret ödettiler . Ayağının altına al şimdi kır çekiç ile kır hemen yenisini veriyoruz bire bir değişim sağlıyor Sony Xperia dediler Ayrıca İlk yıl %60 ikinci yıl %40 ödeyerek cihazınızı farklı bir ürün ile değişebilirsiniz diye saatlerce satmak için yanıltıcı cümleler ile aldırdılar. Şimdi ise cep telefonum düştü camı kırıldı garantiye girmez dediler eyvallah param ile yaptırayım diyorum fiyatını söyleyin yalnız umursayan maalesef ne Sony de ne de Gold Teknoloji Marketleri.

Fatih 1.812 Okunma

Cevaplar

  • Fatih23 Mayıs 2015

    Ne arayan var ne soran ürünü hile ile satana kadar işleri

  • Gold Teknoloji Temsilcisi07 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Tarafınıza telefon ile bilgi verildi.Satın aldığınız ürünün ekranı kırıldığını paylaştınız ve ücret bilgisi istediniz ürününüzün onarım bedeli ancak ürün yetkili servis tarafından incelendikten sonra fiyat bilgisi verilebilinir.Size satılan Vıp Protect sözleşmesinde de yazdığı ürünün birebir değişim mümkün değildir.Vip Protect tam ziyanı karşılamamaktadır. Muhafiyet oranları doğrultusunda iade alınabilinir ve alışveriş imkanı tanımlanabilir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi06 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön