24 Mayıs 2013

Gold Teknoloji Marketleri VIP Protect Sigortada Müşteri Yanıltılıyor!

09.06.2012 tarihinde Gold Bilgisayar Düzce'den 1 laptop ve 1 telefon aldım. Aldığım sırada satış temsilcisi ve hatta mağaza müd. yrd. olan kişi vip protect yaptırırsanız 2 ürününüz içinde 1 yıl sonra %60 fiyatına geri alıp yerine yeni ürün vereceklerini söylediler. Bende olumlu bulup 130 TL vererek paketi aldım.


23.05.2013 tarihinde bu aldığım 2 ürünü geri vermeye gittim yerine yeni bir ürün alacaktım. Ancak geçen yıl aldığım paketin sadece 1 ürünü (laptopu) kapsadığını söylediler telefonu geri alamayacaklarını söylediler. Uzun süren itirazlarıma rağmen devamında vip protecte konuyu ileteceklerini ama olumlu dönüş olacağını sanmadıklarını söylediler. Gold müşterisine yanlış bilgi vermekte.

Abdurrahim 6.737 Okunma

Cevaplar

  • Gold Teknoloji Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Vip protect sözleşmesi gereği, paket yalnızca bir ürün için geçerlidir. Vip protect sözleşmesinde yer alan madde aşağıdaki gibidir. Ürünlerin, her koşuda değişimi yine aynı ürün grubu ile yapılabilir. Farklı bir ürün talep edilemez. Hizmet paketi bir kez kullanım (BİR ÜRÜN) için geçerlidir. Bir kez kullanıldıktan sonra faturada yer alsalar dahi diğer ürün grupları için kullanılamaz. Saygılarımızla, Gold.com.tr

  • Abdurrahim24 Mayıs 2013

    09.06.2012 tarihinde1299 tl'ye toshiba marka laptop ve 399 tl'ye samsung gio s5660 marka cep telefonu aldım ve bunların yanında da çeşitli aksesuarlarından aldım. satış temsilcisi vip protect yaptırmak istermisiniz diye sordu. bende ne özelliği var diye sorduğumda bana cevaben; hem telefonunuzun hem bilgisayarınızın çalınma, arızalanma vb. durumlarda sigorta karşılığında karşılanacağını bununla birlikte 1 yıl içerisinde her ikisini de geri verdiğim takdirde %60'ı kadarını karşılayarak bu bedel kadar ya da üzerine belli miktarda para ekleyerek yeni bir ürün alabileceğimi söyledi. ben de bunun üzerine vip protect koruma paketini satın aldım. 23.05.2013 tarihinde bu aldığım iki ürünü geri verip yerine yeni bir telefon almak için gittiğimdeyse mağaza müdürü Mustafa Bey ( Gold Bilgisayar Düzce mağazasına yeni atanmış) paketin sadece bilgisayar için geçerli olduğunu telefonu kapsamadığını hatta bilgisayarı geri vermeyip telefonu vermek istesem bile bu paket kapsamı içerisinde geri alamayacağını söyledi. Bana bundan yaklaşık 1 sene önce hem telefon hem laptop her ikisini de kapsıyor diyerek kendi leyhlerine hareket eden ve beni yanlış yönlendiren mağaza dün kendi leyhime bir konuda hakkım olan istekte bulunduğumda beni 1 sene önce yanlış anlatarak kandırdıklarını söylememe rağmen olayı hemen kendilerine çevirmeye ve sertleşmeye başladılar.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön