09 Ekim 2014

Gold Teknoloji Marketleri Vıp Protech Sigorta Hizmetleri Telefonu Göndermedi

Kasko ile aldığım LG G2 cep telefonumun ekranı kırıldı ve tamir için 08. 09. 2014de teslim ettim. Sözleşmeye göre tamir süresi 15 iş günüydü ama telefon bu süre içinde gelmedi ve müşteri hizmetlerini aradım şubenin daha iyi bilgi vereceğini söylediler, vip prot'e acil durum maili yolladılar.


Aynı gün Gold Adapazarı bayisini aradım, vipi arayın muhatabınız biz değiliz dediler. Onlar da vip prot'e acil olduğunu belirten mail yolladılar. Vıpi aradığımda teslim tarihinin 12 eylül olduğunu söylediler ve 15 iş gününün 12 Eylül'den itibaren sayılacağını söylediler 15 iş günü dolunca aradığımda teslim tarihinin 15 Eylül olduğunu söylediler Telefonum hala elime ulaşmadı. Kesintisiz iade istiyorum.

Mutlu 231 Okunma

Cevaplar

 • Mutlu21 Ekim 2014

  Tamir talep ettiğim ve gelmesini haddinden çok fazlaca beklediğim ve gelince kusurlu tamirden dolayı 2. kez gönderdiğim cihazım tekrar geldiğinde ekran kenarlarından iç ekran görünmesi ve rahatlıkla toz, nem vb. girebilecek kadar 1-2mm açıklık bulunduğunu fark etmem nedeniyle ve 3. kez aynı nedenden dolayı kaskoya gönderdim, Adapazarı Gold Şubesi teknik servisinde bulunan Ömer Bey dışında pek düzgün ilgilenen olmadı, Vip protecth kasko firmasına da yapamadığı işçilikten dolayı memnuniyetsizliğimi bildiriyorum. Akıllarınca yasal azami tamir süresini aşmamak için yarım yapıp gönderdi görünüyorlar. Dün itibariyle Gold Teknoloji marketleri alışveriş sayfamı kapattım ve çevremdekilerin de dikkatli olması konusunda uyarıyorum. Sonuç olarak 8 Eylül 2014'te tamire gönderdiğim cihazım hala elimde değil ve Gold'da müşteri memnuniyeti denen bir şey yok ki hala tamir etmenin peşinde, her şey satana kadar, satış sonrası memnuniyet sıfır. Kasko yapmaya gerek yok bu kadar süre bekledikten sonra diyeceksiniz ki keşke kaskoya 200 TL vereceğime 400 TL ekrana para verseydim, 2 Yıl garantinin 2 ayı zaten tamirde bitti. Hani firma der ki prestij ve müşteri memnuniyeti önemli, bu şikayetleri o kadar kişi okuyor ve yayılıyor, bir model üstünü vereyim de ben kazanayım... Para verdik telefonsuz kaldık, diyecek bir şeyim kalmadı, takdiri size bırakıyorum.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi14 Ekim 2014

  Değerli Müşterimiz, Konu hakkında size telefonla bilgi verilmiştir. Cihazının onarım sonrası tamirinin hatalı olduğu bilgisini vermiştir. Ürününüz tarafımıza ulaştığı takdirde işlemleri kısa zamanda tamamlanıp yapılacağı bilgisi paylaşılmıştır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Mutlu10 Ekim 2014

  Şikayetim üzerine 09.10.2014 17:56'da 02165281000 'dan arandım, Vip Protech firmasından aradığını söyledi. Cihazın kesintisiz iadesini istemişsiniz bu mümkün değil, tamir talep etmişsiniz, tamir bedeli cihaz bedelinin %60'ını geçtiğinde kesintili iadesinin yapılabilir, cihazın tamiri istendiğinden teknisyen insiyatif kullanıp parça siparişi vermiş tamir edilmiş cihazınızın çıkışı yapılmıştır, ulaştığında alabilirsiniz denmiştir. Kendilerine sözleşmemde yer alan teslim tarihinden (08.09.2014) 15 işgünü sonunda elimde olması gerektiğini söylediğimde kesintili iadesi olabilirdi fakat tamir edildi denmiştir. Ben de sonuçta sözleşmede yer alan sürece uyulmamıştır, madem bu sürede tamir edilmeyecek kesintili iade edilseydi diyerek Kesintisiz iade gerçekleşmezse Hakem heyetine başvuracağımı firmaya ilettim, üstüne üstün pişkin tavırla cevap verdi. Zaten teslim tarihini sürekli erteleyen bir firmadan bu sonuç çıkacağı belliydi. Hakem heyetine başvuracağım ve zaten günlerdir mağdur şekilde beklediğim telefonumu yasal karara bırakacağım. Birdaha alışveriş yaparken de sıkıntı çıkarmayan firmalardan yapacağım. O kadar boşuna bekledim, verilecek kararın sonuna kadar da bekleyebilirim.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi09 Ekim 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön