24 Şubat 2014

Gold Teknoloji Marketleri Ürünü İade Almıyor

Nata Vega Gold Teknoloji Marketlerinden 42 liralık Nokia marka bluetooth kulaklık aldım. Bir hafta kadar kullandım sonrası kulaklık bozuldu bende aldığım yere Gold mağazasına getirdim onlarda servise gönderdiler sözde yenisi ile değişti diye geri gönderdiler bende geri almadım. Onun yerine başka marka kulaklık almak istedim bunu kabul etmediler.


Bende kulaklığı geri almadım. Büyük mağaza olduğunu söyleyen Gold mağazası 42 liralık bir ürünün yerine başka bir kulaklık almama izin vermediler. Bende Nata Vega'daki Gold mağazasından şikayetçiyim. 42 liralık bir malzemeye tenezzül eden küçük bir mağazadır benim gözümde. Ben bir hata yaptım Gold'dan bir ürün almakla.

İzzet 70 Okunma

Cevaplar

 • İzzet10 Mart 2014

  Şikayetten sonra telefon dönüş yaptılar. Ama olumsuz bir dönüş yazık sözde büyük firma 42 liralık bir mazemeyi müşteri yönünde çözemediler. Çözemediklerince burdan başka yerlerden şikayete devam edecem. Gerekirse fatura ile tüketici haklarına baş vuracağım.Sözde büyük gold mağazası.

 • İzzet10 Mart 2014

  Sıfırın altında bir puanlama olsaydı onu seçerdim.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi24 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili yetkili mağazamız tarafından size gereken bilgilendirme yapılmıştır. Nokia teknik sevisi ürünü değiştirmiş amacihazı küçük bir poşet içerisinde göndermiştir. Ürün değişimleri yetkili servis noktaları tarafından yapılmaktadır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

 • Gold Teknoloji Temsilcisi24 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön