08 Temmuz 2015

Gold Teknoloji Marketleri Ürün Yok Diye Yenisini Göndereceklerdi!

52473426 no.lu sipariş ile bir adet Laptop aldım. Alırken son 1 ürün ibaresi vardı. Alımdan sonra baktım, ürün tedarikçiden bekleniyor. Mail attım. Aradılar. O ürüne ulaşamadıklarını ellerinde olmadığını söylediler. o yüzden kabul edersem başka bir ürün yollayacaklarını söylediler. Tamam dedim. Ama o ürün de çıkmadı hala yola. Yani ulaşamadıkları ürünün yerine tavsiye ettikleri ürüne de ulaşamıyor bu iş bilmezler. Ortaya çıkan bir fiyat farkı ile ilgili laptopa işletim sistemi almak için sipariş açın dediler, açtım. o sipariş de hala ödeme onayı bekliyor. Birbirlerinden haberleri yok.

Serbülent 289 Okunma

Cevaplar

 • Serbülent09 Temmuz 2015

  Ürünler bugün elime ulaştı. Çok geç de olsa ulaştı. Yapacak bir şey yok maalesef. Umarım stok kontrollerinizi daha iyi duruma getirirsiniz.

 • Serbülent08 Temmuz 2015

  Ediyor olacağım elbette.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi08 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, Tarafınıza telefonla bilgi verilmiştir. Muadil ürünle değişiklik yapılmış ve her iki siparişiniz de tarafınıza gönderimi sağlanacaktır. Hesabım bölümünden takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi08 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön