21 Kasım 2014

Gold Teknoloji Marketleri Tüketici Mağduriyeti

Ankara Ankamall Gold Teknoloji Marketleri Mağazası personelinin yanlış, eksik ve yetersiz bilgileri doğrultusunda almış olduğum Samsung Tab 4 marka tabletin iadesini veya değişimini mağazadan istedim, mağaza olarak kendilerinin bir şey yapamayacaklarını ancak Samsung firması tarafından iadesinin yapılabileceği tarafıma bildirildi.


Samsung firması ise konunun tamamen Gold firmasıyla ilgili olduğunu tarafıma bildirdi. Sonuç olarak Gold firması 365 gün iade sloganı ile resmen müşteriyi kandırıyor ve ilgilenmiyorlar. Tüketiciyi bilgilendirmek ve Gold Mağazası ve Samsung Firmasından şikayetçi olduğumu beyan ediyorum.

Alper 373 Okunma

Cevaplar

  • Alper01 Aralık 2014

    Tüketici memnuniyetini dikkate almamak, tüketiciye malı satarken her yol mübah anlayışı doğrultusunda eksik ve yanlış bilgilendirme yapılması bunun yanı sıra çözüme yönelik hiç bir şeyin yapılmaması konulu şikayetimin arkasındayım. Söz konusu firmalar şikayetime ilişkin her hangi bir çözüm sağlamamışlardır. Şikayetvar sitenizin yapmış olduğu hizmet için teşekkür ederim. Saygılarımla.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi25 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün yetkili servise gönderildi, yetkili servis noktası tarafından ürünün iadesini uygun görülmemiştir.Kutu içeriğinden otg kablo çıkmıyor, noname bir otg kablo satın aldığınız tespit edilmiştir.Ürününüzün iadesi ve değişimi teknik servisinin düzenleyeceği rapor doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi21 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön