31 Mayıs 2014

Gold Teknoloji Marketleri Telefon Bedelinin İadesini Yapmıyor.

Gold Tek. Hip. Gölcük/Kocaeli şubesinden 22.08.2014 tarihinde eşime Samsung Galaxy S3 marka cep telefonu satın aldım. Bir süre sonra telefonun şarj süresinin 10 saatin üzerine çıktığını farkettim. Ürünü satın aldığım mağazaya götürerek onarım talebinde bulundum. Ürün bahse konu arızadan dolayı 4 defa servise gitti.

Şarj aleti 3 defa değişti, 1 defa şarj soketi onarıldı. Ancak üründe bir değişiklik/onarılma olmadı. 4. defa servise yollarken ürünün değişimini talep ettim ancak servis uygun görmedi. Bunun üzerine Tük. Hak. Heyetine başvurdum. Ürün bilirkişi tarafından da incelendi ve sorunların devam ettiği tespit edildi. Hakem Heyeti ürünün bedelinin iadesine karar verdi. Ancak Gold bedeli iade etmiyor.

Emre 1.006 Okunma

Cevaplar

  • Gold Teknoloji Temsilcisi31 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön