22 Mayıs 2015

Gold Teknoloji Marketleri Teknik Servis Yetersiz!

3 hafta önce vermiş olduğum telefonumda şu sıkıntılar yer alıyordu, orta tuşu bozuk, şarj aleti giriş kısmında temassızlık var 3 haftadır telefonumu elime alamadım telefonum geldiğinde çok açık bir şekilde hiçbir şey yapılmamıştı. Ayrıca ben istemediğim halde telefonum fabrika ayarlarına dönderilmiş yani bütün özellerim gitmişti.


Ya Allah aşkına telefonun tuşunun basmamasıyla fabrika ayarlarının ne ilgisi var, bir ay sonra yeni telefon alacaktım bundan sonra ne ben sizden telefon alırım ne de yakın çevreme aldırırım, insanları mağdur etmeye hakkınız yok.

Selahattin 356 Okunma

Cevaplar

  • Gold Teknoloji Temsilcisi22 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Cihazınızın arızası için sizin tarafınızdan direk servisine gönderimi yapılmıştır. Bu nedenle servisinizle gerekli şikayetleriniz paylaşılmıştır.Ürünün servise işlem önceliği ile gönderilmesi istenmiştir.Ürün ulaştığında en kısa sürede işlemlerinin sonuçlanacağı bilgisi bizimle paylaşılmıştır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi22 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön