05 Mayıs 2015

Gold Teknoloji Marketleri Şubenin İlgisiz Personeli

Gold Teknoloji Marketleri Afyon şubesine bir ihtiyacımdan dolayı alışveriş yapmak için girdim. Ancak alışverişimi yapamadan çıktım. Sebebi ise çalışan personelin ilgisiz davranışıydı. Mağazaya girdiğimde toplamda 3 - 4 personel vardı ve hepside kasanın oraya toplanıp muhabbet ediyorlardı. Ürün raflarının önünde bayağı bekledim acaba biri ilgilenir ümidiyle ancak ilgilenen olmadı. Daha sonra kendim kasanın yanına giderek personelden bir kişiye almak istediğim ürünü söyledim. Personel bana sadece bizde böyle bir ürün yok diyerek sırtını döndü. Bu kadar büyük zincir mağazanın bu denli personelle çalışması çok utanç verici bir şey.

İsa 304 Okunma

Cevaplar

  • Gold Teknoloji Temsilcisi07 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Tarafınız aranmış olup ulaşılamamıştır. Telefonu meşgule atmaktasınız. Dilerseniz sizde bize ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi07 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Tarafınız aranmış olup ulaşılamamıştır. Gün içerisinde tekrar arayacağız. Dilerseniz sizde bize ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi05 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön