16 Ağustos 2014

Gold Teknoloji Marketleri Sparişlerim Gelmedi.

Gold Teknoloji Marketleri 13.08.2014 tarihli siparişim 3.gün bitiyor olmasına rağmen hala hazırlanıyor olarak görülüyor yani daha kargoya dahi verilmedi.Kargoya verildikten sonraki 2 günlük taşıma süresini de sayarsak verdiğim sipariş için 5 gün beklemiş oluyorum.Online olarak 2 kez mesaj atmama rağmen tarafıma hiçbir dönüş yapılmadı.Artık siparişimin elime ulaşacağına dair şüphelerim var.Ödeme için 1 dakika bile fazladan beklemeyen firmaların hizmete geldiği zaman herşeyi bu kadar aksatıyor olması ve müşteriyi bu derece mağdur etmesinden dolayı şikayetçi olup,yapılan müşteri memnuniyeti yok.

Esra 332 Okunma

Cevaplar

  • Esra19 Ağustos 2014

    Hala geçen süreçten memnun olmadığımı belirterek, tarafıma yapılan bilgilendirme ve geri dönüşler için teşekkürler.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi19 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz; Tarafınıza telefon ile bilgi verilmiştir.Siparişinizin temin işlemleri tamamlanmış ve sevki-yatınız yapılmıştır.Kargo bilgileriniz güncellendiği durumda hesabım bölümündeki siparişler im bölümünden kontrol edebilirsiniz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi16 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön