20 Ocak 2015

Gold Teknoloji Marketleri Sıfır Adı Altında Kullanılmış Ürün Satmakta.

Denizli Teraspark'taki Gold bayisinden kredi kartından tek çekim ödeme yaptıktan sonra ürünün olmadığını başka mağazadan ürünü isteyeceklerini belirtip 82 ekran skytech 3240 LED TV aldım. 60 kmlik mesafeye 3 kez gitmem rağmen ürünün gelmediğini, sonrasında gelen ürünün teşhir ürünü olduğunu fark ettim kutusu açılmış TV kullanılmıştı.

Kabul etmedim tekrar ürün istediler aradan 1 aya yakın zaman geçti gelen ürün yine teşhir ürünüydü. Vidaları takılıp sokulmuş, TV kurulmuş, üstündeki jelatin kaplama kaldırılmış. Mağaza müdürü E*** nezaketsiz ve kabadayıca davranışları ile, yalan söylesede, ürün teşhir ürünüydü. Bir daha Denizli Gold bayisinden alışveriş yapmayacağım. Kulağıma iyi küpe oldu.

Kadir 385 Okunma

Cevaplar

  • Kadir23 Ocak 2015

    Biraz önce nette gördüm tesadüf mü bu Gold Denizli'nin vukuatları? İncelesek daha neler çıkacak? Teknoloji Mağazaları Gold Teknoloji Marketleri kapalı Kutu Diyerek Daha Önce Açılmış Ürün sattı Gold Teknoloji Marketleri Şikayet No.: 2427659

  • Gold Teknoloji Temsilcisi21 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili olarak mağazamızdan satışı yapılan ürün teşhir değildir. Denizli mağazamızdan ürün kalmadığı için online mağazamızdan kapalı kutu gönderim sağlanmıştır. Servisin vereceği karara göre iade-değişim sağlanabilmektedir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi20 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön