11 Temmuz 2015

Gold Teknoloji Marketleri Petrol Ofisi Puanlarını Vermiyor

3 adet toplamda 3100 TL alışveriş yaptım ve bunun karşılığında 70, 20, 20 liralık üç adet Petrol Ofisi kampanyasından Positive card puanı verilmesi gerekiyordu. Ancak hiç puan görmedim kartımda. Gold müşteri hizmetleri ile görüşmem sonucu puanların yüklendiği söylendi. PO müşteri hizmetleri ile görüşmem sonucu 70 liralık puan 5 Haziran'da yüklenip aynı gün Gold tarafından silindiği söylendi.

Diğer puanlar ise hiç yüklenmemiş. Tekrar Gold Teknoloji Marketleri ile görüşmem sonucu planlarımın olmadığına dair ekran görüntüsü yollamam istendi Gold müşteri hizmetlerine. 1 haftayı geçmesine rağmen hala ilgilenen yok. Kısacası Gold Teknoloji Marketleri kampanyaları yalandır.

Güner 267 Okunma

Cevaplar

  • Güner'in Teşekkür Mesajı19 Ağustos 2015

    Teşekkürler sorun çözüldü.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi14 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Tarafınıza telefonla bilgi verilmiştir. 20 TL değerinde akaryakıtınız kartınıza yüklenmiş ve kullanılmıştır. 30 TL akaryakıt puanınız için kartınızı siteye geç tanımladığınız için bir hafta içerisinde yüklenecektir. Son olarak kalan 70 TL akaryakıt puanınız için de 04.06.2015 yüklenmiş olup, 04.07.2015 son kullanma tarihidir. İki ayrı 20 TL puanınız bulunmuyor. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi11 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön